Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazán állt fel és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán állt fel és nem tudtam elmenni elsőre ez normális?

Figyelt kérdés
22 f. Vagyok a párommal most csináltuk először, ő is és én is szüzek voltunk. Eleinte még kemény volt, éreztem hogy fáj neki ezért odafigyeltem rá, de utána egész egyszerűen elszállt az ihlet. Lehet a gumi miatt vagy nem tudom, furcsa mert petingelésnél soha nem volt gond. Nagyon szar érzés, nem álltam helyt mint férfi.

2016. ápr. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet annyira koncentráltál rá, hogy odalett az izgalmi állapot. Teljesen normális, ne aggódj, a következő jobban fog menni.
2016. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan tele voltál gátlásokkal és félelmekkel. Nem érdemes így egyből "mindent feltenni egy lapra". Lassan játssz. Először azt próbáld meg elérni, hogy merjetek egymás előtt meztelenek lenni. Ha az megy, akkor fedezzétek fel egymás testét. Simogassátok egymást, ölelkezzetek, fedezzétek fel a testetek érzékeny pontjait, stb. És állandó feedback legyen, hogy mi volt nagyon kellemes érzés, miken lehetne csiszolni és hogyan, valamint mi volt az, ami abszolút nem jött be. Beszéljétek meg, hogy mitől féltek, miben nem vagytok biztosak, milyen gátlásaitok vannak. Attól nem leszel kevésbé férfi, hogy kimondod ezeket...


Rövidre fogva: fiatalok vagytok, előttetek az élet, tele vagytok idővel, mégis hová akartok ennyire rohanni? Ne akarj mindent azonnal, mert csak csalódás fog érni. Most ezzel azon kívül, hogy oda lett az önbizalmad és lett egy sz_r estétek, mit sikerült elérni, őszintén?

2016. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a válaszod, már írtam hogy a előtte soha nem volt gond ezzel amikor közel vagyok hozzá simogatom érzem hogy kíván és már akkor izgat és olykor már a smárolásnál teljen kemény vagyok. Mikor szájjal csinálja az is teljesen kikészít ezért sem értem miért.
2016. ápr. 22. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!