Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Normális ha nem akarok elmenni...

Normális ha nem akarok elmenni a saját szülinapi bulimra?

Figyelt kérdés
Meglepetés bulit szerveztek nekem a 18.születésnapomra, csak valaki véletlenül elszólta magát. Persze most mindenki berágott rá, én nem, mert én nem is örültem volna neki, utálom az ilyet. Mondták hogy nem baj, attól még tartsuk meg. De igazából semmi kedvem ehhez az egészhez. Mi a franc van velem?:D

2016. febr. 21. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Öregszel :D
2016. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
el kellene menned, hisz neked szervezték, azért mert szeretnek téged ...ha már ők megtiszteltek azzal hogy meglepetés bulit szerveztek neked, akkor viszonozd már nekik annyival hogy elmész a saját bulidra :)
2016. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Á, szerintem se menj el, ne zavard őket. Csak üzend meg nekik, hogy jó bulizást, és inkább aludj egyet. Majd másnap elmesélik, hogy mekkora meglepetés volt!
2016. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem akarsz, akkor ne menj! Én se szeretem a meglepetésbulikat, igen sokuk rosszul sül el...
2016. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rajongok a meglepetés dolgokért. De mivel megtiszteltek azzal, hogy szervezzék, örömet akartak okozni, így elmennék. Lehet hogy ez lesz életed legjobb szülinapi bulija.
2016. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Lepd meg őket azzal, hogy nem mész el!
2016. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne rontsd el az örömüket, biztosan sokat szervezkedtek, dolgoztak vele. Megérdemelnek ennyit, hogy elmész.

Kár, hogy tudják, hogy tudod, mert akkor "meglepődhetnél" :)

2016. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Van ilyen :D.De tényleg ha már szervezkedtek,akkor illene megköszönni és elmenni.Egyébként meg Boldog Szülinapot!!!:3
2016. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el fogok menni!:) (és a köszöntést is!:33)
2016. febr. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!