Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szexre kellek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem öltözködök kihívóan, nem viselkedek ribisen, nem adom magam könnyen, nem szexelek minden utamba kerülő pasival! Mégis azt érzem, hogy nem akarnak velem összejönni a pasik és csak arra kellek nekik, hogy lefektessenek. Mikor ez nem következik be akkor tovább állnak. De miért?
2016. ápr. 23. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert csak azt tudsz nekik nyújtani
2016. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem látnak benned többet, vagy szerencsétlenül fogod ki őket. Ne add maga könnyen és akkor előbb-utóbb kifogsz egy normálisabbat.
2016. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl jól nézel ki, ezért első gondolatuk, hogy szeretnének lefekudni veled.
2016. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ne keresd magadban a hibat. Csupan neked is csak olyan b*romarcuakhoz volt szerencsed,akik szoknyapecerek voltak es nem akartak mast toled csak szexet.Mivel ezt nem kaptak meg ezert szamukra kar volt vesztegetni az idot,mikor annyi mas r ibit megkaphatnak csak ugy egyrol a kettore.


A koromhoz kepest en is komolyabb,visszafogottabb egyeniseg vagyok es nalam az erzesek fontosabbak egy ismerkedes alatt mint az osztonok,ezert is termszesetes,hogy en sem adom konnyen magam.En nem zavartatom magam,ha emiatt arrebb allnak,majd jon valaki aki nem csak egy lyukkent fog ram tekinteni amibe urithet,hanem ertekelni fogja az egesz lenyem.

19L

2016. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet. Lehet túl szép vagy és csak azon jár az eszük vagy el se tudják képzelni, hogy hosszú távon meg tudnának tartani. Vagy csak olyan embereket fogsz ki, lehet rossz helyen ismerkedsz, ha egy helyről szeded össze ezeket az idiótákat akkor azon kell változtatnod. Vagy csak nem lehet veled normálisan beszélni, nem érdeklődsz beszélgetésnél ilyesmi és emiatt nem akarnak hosszútávon semmit. De az is kérdés, hogy ez az elkezdenek találkozni veled és a nem hagyod hogy lefektessenek között mennyi idő telik el. Mert azért ha hónapokig húzod a dolgot érthető ha azt hiszik, hogy nem érdekelnek téged.
2016. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után szoktál lefeküdni velük? Várj dupla annyi időt, aki csak szexet akar az úgysem fog sokáig várni.
2016. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki eddig válaszolt.


4-es: nagyon tetszett az utolsó mondatod! :D kivánom, hogy megtaláld azt a fiút minél hamarabb aki téged fog értékelni saját magadért mert értékes lány vagy :)


5-ös: ha ismerkedés után egyből lefeküdnék a pasikkal akkor ribi lennék de mint írtam én nem hagyom magam mindenkinek aki engem akar.. nem csak egyéjszakás kalandokra vágyom


6-os: általában várok és nem szoktam úgy szexelni valakivel, hogy nem a pasim az illető..

2016. ápr. 23. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted a kérdést. Ahhoz h mást is akarjunk szexen kívül nem elég azt nézni hogy milyen NEM vagy. Ok, lényeges h ne legyél egy egy városszerte ismert ribi, akivel ciki párban megjelenni. De ugyanilyen lényeges az is hogy van-e humorod, van-e önálló személyiséged, stílusod, motiváló, inspiráló, kalandvágyó vagy-e, vannak-e ötleteid, Stb.
2016. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Koszonom,viszont kivanom neked,kedves kerdezo!:)

(4-es voltam)

2016. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát vagy véletlenül ilyeneket fogtál ki vagy van egy olyan ribis tulajdonságod amit még magad se veszel észre de a pasik igen és ebből azt szűrik le hogy ribi vagy.

Nincs pl plázacicás beütésed?vagy túl sok fiúval tartod naponta a kapcsolatot?vagy nem viselkedsz úgy a fiú haverjaiddal mint a pasijaiddal? Több most nem jut eszembe...

2016. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!