Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a tanár-diák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tanár-diák viszonyról? (szexkapcsolat)

Figyelt kérdés

Egy elég gáz helyzetben vagyunk, tipikus se veled-se nélküled kapcsolat. Van, hogy úgy viselkedünk, mint a haverok, van, hogy egymáson lógunk, de van, hogy átnézünk egymáson. Szóval abszolut nem tudom, mi van...

Bármilyen vélemény érdekelne, esetleg személyes tapasztalatok is, meg szívesen beszélgetnék erről a témáról.

Köszönöm előre is :)

18/L


2016. ápr. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Volt pár ilyen kapcsolatom. Egy tanár
2016. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En mindig is ilyen kapcsolatot szerettem volna 17L
2016. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tanít akkor etikátlan, mert alá rendelti viszony lehet. Illetve zsarolhatósági.... Ha csak egy iskolában vannak, és az az iskola egyetem, akkor nincs gond. Bár nem teljesen etikus, elfogadottnak mondható, szemet húnynak fölötte
2016. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

18 évesen-szexkapcsolat-tanárral

TUdnál ennél lejjebb is süllyedni? Vagy ez volt a max?

2016. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor csináltam, jó volt. De teljes mértékben kimerítette az etikátlanság fogalmát, úgyhogy inkább ne csináljátok.
2016. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én tanár lennék, akkor logikai okok miatt arra törekednék, hogy előbb fejezd be a sulit és menj el máshova továbtanulni/dolgozni, utána OK a dolog mert akkor már mások nem csámcsoghatnak rajta, ha ki is derül.
2016. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az mit akarsz elérni? Mert azt tudod, ha ez kiderül, a tanárod soha sehol nem kap tanári állást többé. Tehát együtt nem lehettek soha.

Márpedig a kérdésedből úgy tűnik, szeretnéd felvállalni ezt a kapcsolatot.

Márpedig azt nem lehet.

Tehát két választásod marad! Vagy folytatod ezt a se vele, se nélküle kapcsolatot, vagy véget vetsz neki…

2016. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!