Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Halál bunkó, görög dugópajtim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halál bunkó, görög dugópajtim jön ide "nyaralni". Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron ismertem meg, néhány idősebb barátnőmmel voltam kint, népszerű és ocsó partitengerpart, soksok hűs alkoholos ital, parti parti hátán, szenvedély, és egész éjszakás szex, röviden. Már ott sejtettem, hogy egy ordas nagy gyökér, néhány megmozdulásából, de valamiért kapcsolatban maradtunk. (na miért, nőből vagyok, persze h levett a lábamról) Azóta dumálunk, telózunk, skypeolunk, ami éppen jön. Viszont elég fura a kis drága, néha az az érzésem, hogy akkor történik valami a "kapcsolatunkban", ha neki kedve van hozzá. Ha rájön az 5 perc, a csillagokat is lehazudja az égről, juármájonli, meg hasonlók, máskor meg szimplán egy paraszt. Írok neki, vagy kérdezek, nem reagál. 3 nap múlva előjön, csak úgy random küld magáról egy képet, majd elkezd egészen másról beszélni. A kedvencem mégis az volt, mikor reggel küldött egy képet magáról az ágyban, good morning sweety, vagy micsoda, közben meg belelóg egy nő haja a háttérben. Oké, nem gondolom, hogy mióta nem találkoztunk, aszexuális, de ennyire ne nézzen már hülyének...

Még télen kitalálta, hogy tavasszal eljön hozzám. Ez a dátum pedig rohamosan közeledik, jövő hétvége. Azt mondta, ha nem gond, nem költene szállodára, meg ilyenek, lehetne velem végig? Lol

Folyamatosan azon vagyok, hova szállásoljam a seggét, hazahozni nem fogom, a szüleim nem is tudják, hogy nem csak napozgattam ott kint nyáron, na.

De néha felmerül bennem, hogy miért teszek én egy minimális erőfeszítést is miatta? Meg sem érdemli

Azt sem értem, hogy mit akar, minek jön ide, dugnivalót találhat Görögországban is...

Ti mit gondoltok? Csak az időmet pazarlom ezzel? Meg egyáltalán, egy ilyen tipusú pasinak mi van a fejében? Örülnék mindenféle véleménynek, mert egyelőre csak rágódom ezen..

18N, ő 26


2016. ápr. 24. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Mi van a fejében?

"Dugni,dugni,dugni" Bár szerintem erre magadtól is rájöttél...

Nem akar ő semmi többet, végigdugni a hetet veled, aztán koccol haza. Ha ez neked jó, és belefér, akkor hajrá.

2016. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, mit akarsz. De ha nem akarod hogy jöjjön, nem akarsz találkozni vele, nem akarod elszállásolni, mondd meg neki, hogy nem megy és pá.
2016. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Na megvan a nap legszánalmasabb kérdése.
2016. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? El akar jönni, hogy megdugjon, utána visszamegy a csajához. Ennyi jár a fejében, nem több. Biztos ott is van dugnivaló, de gondolom jó csaj vagy, ha megtehetném én is elmennék egy külföldi csajhoz csak úgy egy hétre..
2016. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
ha azzal le lehet venni téged a lábadról hogy atom paraszt, akkor meg is érdemled hogy jól átverjen, te primitív k*rv*
2016. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Szép kis csaj lehetsz te is...
2016. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ha egy ilyen gyökérrel kezdesz és tudod is h az mégis ezen agyalsz akkor nagyobb marha vagy mint ő. Nem lehet erre érdemben mit mondani.
2016. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam elszégyellni, vagy r.ibancnak tartani azért, mert kiélvezem a szingliséget, bocsesz :)
2016. ápr. 24. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mit izgulsz? Dugd meg megint és kész. A családban meg jó lenne az őszinteség, sokkal nyugodtabban aludnának az őseid, ha tudnák, hogy mindenkivel összefekszel.
2016. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg jól kiélvezed a szingliséget, ha most ezen kell rágódnod, hogy mivan, ha meglátogat. :D
2016. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!