Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg keresztény vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg keresztény vagyok és mert az egyház elítéli az azonos neműek testi kapcsolatát, akkor szűzen haljak meg? A papok meg szeretőt is tartanak titokban, a református meg görög papok nősek is lehetnek. Miért vonják meg tőlem a szex örömét?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
87%
Mert r*hadékok. -_-
2015. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem vonják meg tőled. Max. te vonod meg magadtól!
2015. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Hát barátom, nem az a baj, hogy meleg vagy, hanem az, hogy keresztény. Be kéne már látni, hogy a kereszténység egy olyan mese ami szerint nem lehet élni. Nem csak egy melegnek, de egy heteronak se nagyon.

Szóval hagyd a francba istent meg az egész humbugot.

2000 éve egy ács fia csinált egy halászegyletet a 12 pajtásával és azóta röhög a markába. :D

Hát élet ez így neked? Nem.

Nyugi, nincs túlvilág, nincs pokol, nyugodtan élvezd a szexet azzal és olyan sűrűn, akivel és ahányszor és persze amilyen formában csak akarod. Ennyire egyszerű. És légy boldog. :) Magadon kívül SENKINEK nem kell megfelelned. Most őszintén, rosszabb embernek tartanád magad attól, mert egy azonos nemű esetleg szintén keresztény emberrel élvezed a szexet? Ugye, hogy nem?

Szóval ejtsd a vallásodat, mert csak magadat kínzod vele. Lehet normális morális értékrended, erkölcsöd és életszemléleted vallás nélkül is.

2015. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira értek a keresztények gondolkodásához, mert én igencsak a magam fejem után megyek, a világképemet sem mások elképzelései alapján alakítom (amúgy keresztvíz rajtam is van, nem árt az semmit, de nem is használ :))... Ha nekem szimpatikus a kereszténység sok tanítása, mást pedig helytelennek tartok, akkor élek egy módosított verzió szerint, tiszta lelkiismerettel.

A világon semmi logikát nem látok abban, hogy ne szerethesse az ember azt, akit szeret, csak mert az azonos nemű vele. Nem árt senkinek és egyéb gondot sem sikerül felfedeznem. Úgyhogy ezen a ponton én úgy felülbírálnám az egyházat, mint a sicc. De lehet, hogy részben ezért nem vagyok keresztény.

Írtad a papokat, de a történelemben rengeteg öldöklő, gyűlölködő, magát kereszténynek tartó ember volt. Ha baj lenne a homoszexualitással, akkor is nagyságrendekkel rosszabb és keresztényietlen a gyűlölet, mintha kölcsönösen szeretitek egymást valakivel...

2015. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Birtalan Balázs könyve szerint (Halállal lakoljanak?) a Biblia nem tiltja a homoszexuális kapcsolatokat. Érdekes könyv, és még nem találkoztam cáfolattal.
2015. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

ne keverd a Gizikét a gőzekével.


a kereszténység azt jelenti, hogy az ember Jézus tanításait követi. ha emlékeim nem csalnak, Jézus nem igazán nyilatkozott a homoszexualitásról, ellenben mindenféle bűnnel szemben igencsak elnéző volt, ha az nem vált más kárára. szóval keresztényként szerintem nyugodtan lehetsz homokos.


ami neked gondot okoz, az nem a kereszténység, hanem tippem szerint a katolikus vallás.

ez már más tészta. a katolikusok egy olyan csoport, aminek megvannak a maguk szabályai. ha közéjük akarsz tartozni, akkor ezeket a szabályokat be kell tartani. ők pedig, jelenlegi állás szerint, annyira nem kedvelik a homokosokat.


ha homokozni akarsz, akkor ne akarj katolikus lenni, ha katolikus akarsz lenni, akkor meg ne homokozz.


a nemdohányzók klubjába sem vesznek fel láncdohányost.


ez ilyen egyszerű.

2015. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
en is igy voltam de azota elegge keztem elfordulni Istentol errol nem tehetsz te es elmeletileg o teremtett teged olyannak amilyen vagy szoval akkor mirol beszelunk?
2015. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresztény vagyok, és meleg. A Biblia szerint a heteró párok is csak fajfenttartás céljából szaporodhatnak. Remélem megválaszoltam a kérdésedet. :)

Amúgy én hiszek Istenben, és abban, hogy szeret így, ahogy vagyok. Nekem így alakult át a meleg vallás harcom után. ^^

2015. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 ftf1983 ***** válasza:
100%
Senki nem vonja meg tőled a szexet. Kezdj el szexelni és ne foglalkozz azzal, hogy emberek mit akarnak neked előírni. Csak és kizárólag a te boldogságod és örömed a fontos!
2015. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló!


az ószövetségben halált ígérnek a homoszexuálisokra


6-os válaszoló!


nem én akartam katolikus lenni, meg se kérdeztek, hanem pár napos koromban megkereszteltek. ma biztosan nem vállalnám be. de nem vagyok hitetlen, hiszek Istenben.

2015. jún. 26. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!