Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen mondattal lehet kezdemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mondattal lehet kezdeményezni egy pasinál?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam:

Pl. Várok a buszra és a mellettem ülő pasinak szólok hogy majd ébresszen fel ha jön a busz. Persze utana beszélgetek.


2016. ápr. 24. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

dehogyis nem ezért... nekem volt kocka csajom de rendesen az idegeimre ment mert képes volt felpattanni szexből mert épp valami bossfight kezdödött...

Na ő például remek partnere lehetett volna a 8 as válaszolónak :D

2016. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha hozzám odaülnél és mondanád, hogy szeretnél beszélgetni, azt nagyon pozitívan venném és biztos kezdeményeznék témát, ha neked nem menne. Talán még aranyosnak is tartanám, hogy zavarodban nem jut eszedbe semmi sem.
2016. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!