Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi és szép formás cicik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi és szép formás cicik, vagy inkább nagyok és formátlanok?

Figyelt kérdés
melyiiik??

2016. ápr. 24. 19:51
1 2 3
 1/23 RRR ***** válasza:

ha szeretem a nőt

mindegy

ha nézem csak, az első

2016. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

1. A Farkamat nem érdekli milyen melled van

2. Ha tényleg ennyire érdekel: abszolút mindegy ha a nő meg tud győzni hogy nem a melle az egyetlen figyelemreméltó

3. de ha még mindig ki akarjuk sarkitani akkor egyértelmüen picicicik... Azokkal jobb játszani meg szivogatni a hegyüket :D

2016. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nagy és formás.
2016. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mondjuk egy push up-pal könnyű formába önteni a lógós nagy cicit, az jól is néz ki, viszont melltartó nélkül már nem olyan szépek
2016. ápr. 24. 19:55
 5/23 anonim ***** válasza:

a push up az olyan mint a mekis kaja: kibontod és látod hogy valojában semmi nincs benne...

inkább egy formás kicsi továbbra is...

2016. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én a kicsi és formátlan melleket szeretem. Főleg, ha még a méretük is különbözik.
2016. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Scav ***** válasza:
kicsi és közepes. mindegy hogy formás vagy formátlan. Csak nagy ne legyen. Amúgy milyen a formátlan? Annak is van valamilyen formája, nem? :D
2016. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
és az igaz, hogy a kis mellű nők el tudnak úgy is élvezni, hogy csak a ciciket izgatjátok ? mert még nem tapasztaltam, viszont szerintem lehet benne valami.. amúgy 20/L
2016. ápr. 24. 20:01
 9/23 anonim ***** válasza:

nemtudom kedves 20/L de kiprobálhatjuk :D xD

Amugy viccen kivül:

az emberi test tele van erogén zonákkal amiket lehet kézzel lábbal szájjal bármivel izgatni, ezek hozzásegitenek az orgazmushoz de nicns két egyforma igényü ember tehát ha az egyik kismellü hölgy elélvez ettől nem biztos hogy egy másik is el fog ugyanattól.

2016. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Scav, mindennek van formája természetesen, de szerintem érthető a kérdés...
2016. ápr. 24. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!