Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felső testemhez képest...

A felső testemhez képest nagyon nagyok a combjaim mit tehetnék hogy vékonyodjanak pár honap alatt szép eredményt érjek el?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan választ nncs helyi fogyás tudom... fogyok mindenhonnan de mozgásbol mit lehetne rá csinalni?:)

tényleg higyjétek el nagyon nagyok és fogyni akarok belole:( mert van egy jo farmerom azt kihiztam és beleakarok fogyni!!


2014. nov. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Aerob mozgás, dieta.
2014. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozgással nem tudsz combot vékonyítani... Mozgással csak izmosítani tudsz, persze megfelelő étrend mellett.

Úgyhogy mozogj, amit szeretsz, lehetőleg egész testet megmozgatva, étkezz megfelelően és fogyj, nem tudsz speciálisan edzeni rá.

2014. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha szálkásítasz akkor igenis lehetséges, hogy fogyj a combjaidból! Nekem is ilyen jellegű gondom volt ezért nyújtó gyakorlatokat csináltam és látszik az eredmény. Az úszás, pilátesz nagyon sokat segít.

A fogyáshoz pedig alapvetően a helyes étkezés segít majd, tornával főként formálni tudsz. Próbálj kalóriázni, kb 800-1300kcal között maradj, kerüld a főtt ételt és gyümölcsöt, zöldséget egyél, integrális lisztből készült dolgokat, a fehér kenyeret, cukrot, húst kerüld. Ha az ételek glikémiás indexét nézed(GI), az is jó, főként ha olyan ételeket eszel, amik gyorsan lebomlanak a szervezetedben.

Sok sikert :)

2014. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!