Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagyok elsőnek a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagyok elsőnek a szex vagy az orális szex?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal és még szűz vagyok ezért szeretnék várni az évfordulónkig, és ott történne meg aminek megkell. Viszont elég nehezen bírjuk ezt és nemtudom jó az ha elsőnek csak a szánkkal elégítjük ki egymást? Vagy még ez így kicsiz kínos lenne, vagy k...nak tartana? És hogy csináljam, legyek rámenős és ha úgyadja a helyzet egyből nyújlak a gatyájába? 17/L

2016. ápr. 25. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Addig vártam, hogy évfordulóig várni. Ezt a baromságot! Még jó, hogy nem szökőévben jöttetek össze. És hány óra hány perckor lesz? :)
2016. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
***Addig olvastam el
2016. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Komplikato ***** válasza:
100%
Miért csak ez a két opció van? Régen miért volt alap, hogy szépen lassan a pettingtől, kézimunkától jutottak el a többiig, amikor és ami által megismerték egymás, no meg főleg saját testüket a fiatalok? Most meg ennyi maradt?
2016. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát... Ha sokára lesz akkor próbálkozhatok az orálal

Azt hogy k... Nak fog e tartani azt nem tudhatjuk....

Ha olyan a pasi biztos nagyon tetszene neki ha egyből a gatyájába nyúlnál de szerintem ne tedd

2016. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szex majd orál...
2016. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó fogalmam sincs mit csináljak:D nagyon kezdo vagyok ezen a téren, akkor hogyan kezdeményezzek, ha úgylátom hogy ő is akarja? Mert tudom h igen, de nem mondja mert tudja hogy nekem ez bizarr lenne
2016. ápr. 25. 00:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem olyan dolog, amit bejegyzünk a határidőnaplóba, hogy pl. kedden 16:30-ra megyek a fogorvoshoz. Elég komikus. Hol marad a spontaneitás?
2016. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó persze igazad van, csak mivel ezaz elso en ugygondoltam hogy ez ne csak ugy megtortenjen legyen azert kulonlegesebb is, ezert gondoltam h erre tokeletes az evfordulo mert akk kettesbem vagyunk nem zavar senki, es mar eleve romantikus a hangulat, de ugy latom csak en elek mesevilagban
2016. ápr. 25. 00:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Tervezni lehet, hogy szép lesz, romantikus lesz, de hogy aztán milyen lesz? A fene se tudja. Lehet, rosszabb lesz, mint egy foghúzás! :) Egy spontán döngetés pedig maga lesz a gyönyörűség.
2016. ápr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Egy évig mégis mi a retkes lófszt csináltatok? Az ilyenek minek rabolják egymás idejét?!
2016. ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!