Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orális szex lehet rossz/kel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex lehet rossz/kellemetlen egy férfi számára akkor is, ha elélvez?

Figyelt kérdés
Van olyan kimenetele néha a dolgoknak, hogy bár a 'cumi' nem teli találat, valahogy képes elmenni, vagy tényleg élvezi?

2016. ápr. 21. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Magamból kiindulva:


Rossz "cumi" még nem volt. Előfordult, hogy kevés tapasztalattal rendelkezett a partner. Én nem erőltettem a dolgot, mindenképpen szeretett volna így örömet okozni. Kellemetlennek nem mondanám a dolgot, viszont (nekem) nem volt elég.

"Besegítettem" neki. Instrukciókkal láttam el, hogy nekem mi lenne jó. Kevés ideig voltunk együtt, de 1-2 év után újra találkozásnál megköszönte, hogy kapott egy irányt, ami mentém haladva a párjának maximális örömet okozhat szájjal.

2016. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre a válaszom igen, a másik részét nem értem, mert egész mást írtál, mer először azt kérdezed hogy hamár elélvez akkor lehet e kellemetlen, a másiknál pedig, ha rossz a cumizás képes e kielégülni, vagy élvezni.
2016. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

ha elmegyek ha nem, nekem csak akkor rossz élmény ha azt látom a nőn, hogy nem "szívvel" csinálja. akkor viszont nagyon

Hogy értsd. Pl volt olyan, hogy barátnőmnél voltam és dolgozott rajtam , közben ment a tv és egy idő után azt vettem észre, hogy a szeme sarkából a tvt figyeli közben.

Megkértem, hogy hagyja abba és eljöttem. Ez pl egy rossz élmény :)

2016. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú az első kommenthez írva elég érdekes egy ilyen dologért köszönetet mondani, hogy kösz, hogy segítettél a szop ásba, mert a jelenlegi barátom, és kitudja még kiket, végre kitudok így elégíteni maximálisan :D, szerintem nem nagy tudomány ez, hogy erről kérdéseket kelljen kiírni, max 1-2 dologra figyelsz ennyi, azt nyilván közli veled az illető.
2016. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

#4


Mondhatni kölykök voltunk még.


Azóta is jó kapcsolatot ápolunk. Párom is tudja az előzményeket, jóban vannak, gyakran mozognak együtt erre-arra.

Bizonyos dolgai miatt én nem szerettem volna tovább a dolgot, bizonyos dolgaim miatt ugyanígy volt velem. Megbeszéltük, ez van. Majd egy baráti összejövetel során említette a dolgot.

Fura volt, hogy ezt mondta, de örültem, hogy örül a dolognak.

Csak hogy értsd.

Mondhatni ambivalens a kapcsolatunk.

Párként nem megy, barátként nagyon is jók vagyunk.

2016. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K.L.Kiss ***** válasza:
Egy esetben előfordulhat, hogy kifejezetten rossz élmény, sőt fájhat az orgazmus! Ha éppen prosztatagyulladása van a srácnak!
2016. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kellemetlen, ha fogaz a lány, vagy ha túlzottan nyüstöli az ember farkát... De ettől még el lehet élvezni, ha végül máshogyan csinálja, csak az érzékeny terület ugye tud valamennyire fájni is közben... :) Végeredményben ilyenkor is lehet élvezni a cumit, de nyilván nem úgy, mint egy jól sikerült szopást.

42F

2016. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az csak jó lehet.
2016. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!