Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Nektek egy kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek egy kapcsolatban mennyire számít fontosnak a szex egy 1-10 tartó skálán?

Figyelt kérdés

Egy kis kiegészítés

1- Egyáltalán nem izgat mennyi szex van a kapcsolatban, nem határoz meg semmit.

5- Ez lenne az optimális, amikor kölcsönös kompromisszumokkal vagy természetes összepasszolással minden klappol a szexuális életben.

10- A szex nélkül semmi nem működik, mindig minden körülmények között szükségem van a szex adagomra.


2016. ápr. 25. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én férfi vagyok. Nálam 10 pont. Most épp emiatt fogok szakítani, mert nincs meg a napi szexadag. Megcsalni meg nem akarom.
2016. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7: de nem azért mert sok szexet igénylek, pont hogy nagyon keveset és általában férfiból nehéz olyat találni aki szinte egyáltalán nem akarja:S Szóval ebből van probléma...
2016. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8.
2016. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10

10

10

10

10 :DDDDDD

2016. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10! Nem egy kapcsolatom ment tönkre azért, mert a kezdeti napi 1 pár hónap után leredukálódott heti 4-5re. Én meg igénylem..

20/N

2016. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jezusom 5-ös! miert mászol rá szerencsétlenre minden nap? Hagyj neki egy kis energiát más nőkre is, es te is valtogasd a pasikat kicsit. Mindenki jobban jár mint igy, hogy állandóan tukmálod magad. Egyetlen nőt sem lehet hónapokon at minden nap megkivanni
2016. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Igen? Furcsamód azóta megtaláltam a párom, aki minden nap kíván, nem is egyszer. Az előzővel nem passzoltunk, ennyi. Ettől függetlenül nem tukmáltam rá magam, viszont Nekem az kevés volt.

2016. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos kíváncsi voltam a véleményekre, és azt megjegyzem, hogy a 10-es szám az nem éppen jelent ennél a kérdésnél pozitívumot!


Ez azt jelenti, amit tapasztalok mostanában is, hogy az emberek nagy részénél a dugás mindent felülír egy kapcsolatban, ami szerintem nem feltétlenül jó dolog...

Hogy miért nem? Mert tegyük fel van egy barátod/barátnőd akivel minden téren megértitek egymást, de ő mondjuk megelégszik heti 3-4 alkalommal, míg mondjuk neked jó lenne naponta... Aztán emiatt szakítani... Utána meg életed végéig azon fogsz rinyálni, hogy nem találtál olyan nőt mint ő.

Azért ne torzuljon már el ennyire mindenkinek az énképe. Kiindulva a példámból heti 3-4 alkalom az egyáltalán nem számít kevésnek, bárki bármit gond. Már ne is haragudjatok de az aki nem bír ki 2 napot szex nélkül annál pszichésen valami nincs rendben. Nulla önmegtartóztatás, egysíkú gondolkodás, türelmetlenség, kommunikáció teljes hiánya és kompromisszumképtelenség jellemez nagyon sok kapcsolatot manapság.

Számomra ez elég kiábrándító sajnos.

2016. ápr. 28. 15:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Na, szerintem ez nem így van.

Kezdjük ott, hogy ha már a szexuális igények nem passzolnak, akkor nem mondható el a kapcsolat szempontjából, hogy a felek mindenben passzolnak. Egy párkapcsolatban lényegi szerepe van a szexnek. Ez kb olyan, mint az, hogy legyen közös téma, tudjatok beszélgetni. Ha nem megy, nyilván nem akarsz azzal az adott személlyel lenni, mert nem élvezed a társaságát, nem tudtok kommunikálni, etc.

Egy párkapcsolat pont azért lesz párkapcsolat, mert ott a szex, az intimitás. Szex nélkül ez csupán barátság.

Lehet álszenteskedni, de egy idő után baromi nyomasztó tud lenni, mikor folyamatosan vissza van utasítva az ember. Mert jó, nyilván vannak olyan helyzetek, amikor elfogadható, de a folyamatosan visszatérő "nincs kedvem" igencsak vágyölő. A végén az ember azt is elhiszi, hogy nem kívánatos, magában keresi a hibát és ez elindít egy szép, negatív folyamatot.

Szóval szerintem igenis fontos a szex, a jó szex, és az, hogy megegyezzenek az igények.


Persze ez az én oldalamról van megvilágítva, én naponta minimum egyszer simán igénylem. De totál elhiszem, hogy van olyan, aki pl heti 1x. Számára pedig a folyamatos bepróbálkozás lehet zavaró, nyomhatja rá a bélyeget a kapcsolatra.


Nem egy embertől hallottam már, hogy egy-egy este csak azért volt szex, mert az ura éppen azt akarta. Ennek nem így kéne működnie..


Lényeg a lényeg: szerintem igenis fontos szempont az igények megegyezése egy párkapcsolat szempontjából, és igen, simán szakító ok is lehet.

2016. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!