Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nyitott kapcsolatban élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyitott kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de nagyon ki szeretném próbálni!! Szerintem előnyös sok szempontból.
2016. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
szerintem meg szar borzasztó belegondolni hogy akit szeretek azt más dugja együtt izadnak nyögdécselnek stb
2016. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsolatban élek, ha valakit érdekel a dolog, írjon, szívesen mesélek, de privátban. Semmi kedvem az itt lévő ítélkező emberek hadához, illetve az előítéletekkel újra vívni.
2016. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"borzasztó belegondolni hogy akit szeretek..."

Pont ez az, hogy nem szereted, mert akkor nem nyitott kapcsolatban lennél vele.

Szerintem nem lehet rossz pláne annak, aki szert egyszerre többel lenni. Nekem mondjuk nem való, mert én inkább ragaszkodó vagyok.

2016. ápr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne, ha azt mondaná a párod: úgy szeretlek drágám a hétvégén a tiéd vagyok, de pénteken még beugrok a a Sanyuhoz/Évihez dugni?
2016. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülnék neki, mert élvezi az életet.. Ő beugrik a Sanyihoz, én meg az Évihez (ahogy írtad utolsó).

Aztán másnap együtt lennénk.


Szabadság emberek!!!

2016. ápr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!