Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány,43 éves pasi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,43 éves pasi. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nincs még semmi konkrét, nagyon kezdetleges a dolog, de eléggé egy hullámhosszon vagyunk. És annyira, de annyira bejön...sosem érdekeltek az idősebb pasik, de ez most annyira más. Nagyon szeretek vele lenni, de közben meg bennem van a félelem is, azért ez nem éppen egy megszokott dolog, azt hiszem..

Ti mit gondoltok erről?


2016. ápr. 26. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Lennék a csávó helyében :)
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nem gondolok semmit, magánügyetek, hogy mit csináltok. Számomra ez rohadt undorító lenne, mármint ha pl. megkörnyékezne egy 43 éves férfi, pedig én nem 18 vagyok, hanem 21. Kb. apám lehetne, és számomra ez elég taszító. De ha neked nem ilyen a hozzáállásod, és mindkettőtök számára jó a dolog, azzal nincs semmi baj, érezzétek jól magatokat. Én ennyitől még senkit sem fogok lenézni (kivéve, ha a pasinak van családja, az más tészta).
2016. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nincs családja :)
2016. ápr. 26. 21:49
 4/20 anonim ***** válasza:
32%

nekem is volt 20 éves baratnőm jol elvoltunk

mindig jókat szexeltünk

38F

tettszett neki a tapasztalt férfiasság

kár hogy abba maradt

2016. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha tetszik a pasi, Neked jó kaland lehet. Hosszabb távra ne tervezz vele, mert kevés ilyen kapcsolat lesz tartós. Neki már igencsak el kellene gondolkodnia, hogy megállapodik valaki mellett. Neki gázabb, vagy örök kalandor marad...
2016. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kérdezted...
2016. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Azért a 20 és a 38 más, és nem csak a 7 évvel kevesebb különbség miatt..

ez a 18 éves lány nemrég még kis tiniként koptatta a gimnáziumi iskolapadokat, te meg lassan közelebb vagy az 50-hez mint a 40-hez..

azért ez durva, még ha törvényes is

2016. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

nincs bajom ezzel


csak gondolj bele hogyha most szülsz neki, akkor mire a gyereke 20 éves lesz, ő már vén papa lesz...

2016. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha 60 évesen szeretnéd eltemetni a párodat… sok sikert, nem bántalak ezzel, azt csinálsz amit akarsz, de nem normális. A vonzalom lehet akár baráti is. El tudnád képzelni vele a szexet? Mert lehet, hogy a lelkednek jó a közelsége, de testileg is jó lesz?
2016. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Nen tudom, mi gázabb, h 43 éves létére még nincs családja, v 18 évesen egy 43 éves emberrel kezdeni... két defektes.
2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!