Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány,43 éves pasi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány,43 éves pasi. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nincs még semmi konkrét, nagyon kezdetleges a dolog, de eléggé egy hullámhosszon vagyunk. És annyira, de annyira bejön...sosem érdekeltek az idősebb pasik, de ez most annyira más. Nagyon szeretek vele lenni, de közben meg bennem van a félelem is, azért ez nem éppen egy megszokott dolog, azt hiszem..

Ti mit gondoltok erről?


2016. ápr. 26. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
az a véleményem, hogy undorító, beteg állat vagy, de látod itt sok a hozzád hasonló beteg ember, aki ezt jónak találja
2016. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 RRR ***** válasza:
71%

mázlista a pacák

te meg legalább megtanulsz normálisan szeretkezni

2016. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Nos, nézzük realistán a helyzetet. 18 évesen az ember élni akar. Életed azon szakaszában vagy, amikor is kell bulizni, ki kell próbálni dolgokat, stb... Tetszik nem tetszik, de fiatalabb sem TE, sem pedig a "leendő" barátod nem lesz. Generációs különbség van köztetek, és amíg Te pl Wellhello-t hallgatsz, addig ő omegát... és még sorolhatnám sokáig.

Mi lenne a közös bennetek, azon kívül, hogy elvagytok? Hogyan tovább? Mi lesz az a közös dolog, ami összeköt titeket?

Nyilván nem ismerem a teljes helyzetet, de mindenesetre ha én lennék Te, akkor el sem kezdeném ezt a kapcsolatot. Sok negatív élménytől kímélheted meg magad... másrészről soha nem tudhatod, hogy mit hagysz ki.

Mérlegelj, szigorúan tények alapján.


... én is voltam fiatal és hülye :)

2016. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%
Lennék a pasi helyében!
2016. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Imádom a 18 körüli lányokat. 36/F
2016. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Félek, hogy mi lesz velem a jövőben. Pár éve még 20 évesek 40 évesekre mentek, most meg már 18 évesek 43-asokra.

Mire 80 éves leszek, az ovisok jönnek rám vagy mi?

2016. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy 2.39x idősebb nálad
2016. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%
Jó, igaz, nem megszokott dolog, de azért van rá példa az Andy Vajnán és a Palácsik Tímeán kívül is bőven. Ha nektek jó együtt, szerintem senkivel ne foglalkozz. Ha van értelme a kapcsolatnak, akkor bontakoztassátok ki, abszolut ne érdekeljen mások ellenkező véleménye. Sok sikert kívánok, nincs benne semmi kivetni való hidd el nekem
2016. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne tervezz vele hosszabb tàvra de addig is éld ki magad vele,használd ki az idòt!

Szerencsés pasi...

2016. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mázlista.

Tanárbácsinak jó lesz. A korodból következik, hogy úgysem lesz a férjed, úgyhogy nincs vele túl sok baj. Azért nem lennék apád helyében.

2016. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!