Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Nekem ez túl nagy, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nekem ez túl nagy, nem fekszem le veled " Egyre többször hallom, és már zavar? Más is találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Főként alkalmi kapcsolatokra gondolok, néha összejön, néha nem. És már nem tudom, néha úgy értem inkább átok mint áldás, legtöbbször csak szájjal / kézzel elégítenek csak ki. Az bánt igazán, hogy 80% ban meg se akarja próbálni (persze szex előtt mindegyiknek nagy a szája, hogy ekkorát meg ekkorát ) hogy betegyem.

Szóval csak én nem találok olyan nyitottabb lányt... Nemtudom, mennyire gyakori ez, valakinek mondták már ?

Inkább a vastagsága vannak gondok, a hossz az menne nekik, de majdnem olyan vastag, mint a csuklóm.



2016. jan. 2. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2016. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát itt kommentben nem....:)
2016. jan. 2. 11:59
 3/13 anonim ***** válasza:
hahahaha :D
2016. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindegy is ,értelmes válasz nemjon :Dd :(
2016. jan. 2. 12:09
 5/13 anonim ***** válasza:
csapd le a felét:D nem amúgy örülj neki, hogy ilyen méretekkel áldott meg az élet, alkalmi kapcsolatoknál meg próbálj olyan lányokat keresni akik bevállalósak. de ahogy fészen is láttam és nagy igazság hogy, 'mindegyik csaj 20centiset akar de 7nél meg már fulladozik'
2016. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

de minek írtad ezt ki? :DDDD tudsz ellene tenni valamit?

vagy itt valaki?

2016. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Azért írta ki, mert ha benézek a sorok közé, látod, hogy privikre vadászik, valamint dicsekszik, hogy neki mekkora..


Legbénább trükk, hogy úgy adod elő az erényed, mintha negatív lenne. Krisztus segíts.

2016. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaj nem, Krisztus eljő egy napon az biztos :Dd am meg az oldalról nemnagyon kéne senki. Igazából arra volta kíváncsi, mennyire gyakori ez, mert engem tényleg zavar, hogy egy lány nemet mondd. Ennyi
2016. jan. 2. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Innen az oldalról nem kéne senki.:( de ha rádírnának a füled ketté állna örömödben! Ha nem kell innen senki akkor minek írogatsz?!
2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem életemben egyszer volt úgy, hogy belemegyek egy egyéjszakásba.

Na, ő nem szólt előre, hogy mire számítsak, le is döbbentem.

Olyan 20.21 cm lehetett...

Hát egészen egyszerűen vissza felhúztam rá az alsónadrágot, és otthagytam.

Nem bántam meg.

2016. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!