Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kockazatokkal jar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kockazatokkal jar a gumi nelkuli analis szex ha en es a baratom is massal meg nem letesitett szexualis kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azzal hogy beégsz, ha olyan lesz a farka. Mással nem igazán :D

Max még fájhat, ha állat.

2016. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem használtok megfelelő mennyiségű sikosítót akkor vérezhet, ha túl érzékeny a bélfala akkor sikosítóval is vérezhet, továbbá a végbélben lévő bacik nem függnek össze azzal h szűz-e még az aktust "végző" két fél... Tehát megfelelő tisztálkodás előtte mindkét félnél és utána min a pasinál... És persze sikosító
2016. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

#2. Nem tudom, életemben nem használtam még sikosítót :D

Mindig elég volt, hogy odaköptem és a nedves puncijából raktam át.

2016. ápr. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neked semmi bajod nem lehet, ha a nedvességre odafigyeltek.

A férfi kaphat nagyon csúnya húgyúti streptococcus fertőzést.

2016. ápr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Na meg e-colit... Erről majdnem megfeledkeztem.
2016. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz
2016. ápr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd már gumi nélkül... utána meg ugyanazzal a p.ccel fogja a puncidat dugni a későbbiekben, ne már. Csomó baci van a bélben. Számomra ez felettébb undi. Ha nem vesz fel gumit, nincs anál, ez így működik jobb helyeken.
2016. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

T. Vera:

Soha nem kaptam el semmilyen fertőzést, pedig nem keveset műveltem így a dolgot :-)

2016. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: Nem azt írtam, hogy el fogod kapni, hanem hogy nagy a fertőzésveszély. Van férfi, aki bevállalja a kockázatot, van, aki nem.


Egyébként pont ez az oka annak is, hogy tisztálkodás nélkül popsiból punciba, vagy szájba tilos!


Sőt, továbbmegyek, nemcsak húgyúti fertőzés lehet férfiaknál sem. Itt szerepel az anális szex a prosztatagyulladás okai közt is:


[link]

2016. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

Ne má ... s.e.ggből-szájba alap! (Oké punciba ne, azt én is osztom)

2016. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!