Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül lefeküdtem egy prostival beteg lettem segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok HIV fertőzött vagyok mert szexeltem egy prostival gumi nélkül :( annyira szükségem lenne most egy kis biztatásra :( még csak 22 éves vagyok és megfogok halni :/ ha nem is halok meg életem végéig járhatok kezelésre :| mit csináljak? csak budapesten van HIV kezelés?vidéken nincs?folyamatosan be kell majd járnom a 100 km-re lévő fővárosba?

2016. ápr. 3. 11:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%
OK..
2016. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Nem biztos, hogy beteg vagy. Elmész nemibeteg szűrésre, aztán ha nem vagy beteg örülsz, ha beteg vagy akkor meg buktad.
2016. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Pedig mondtuk, hogy használj gumit, nem?


De legalább olyat dugtál, hogy egy életen át emlékezni fogsz rá!

2016. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
ha voltál szűrésen akkor ott nem mondtak h mik a lehetőségek?
2016. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
már meg is van a teszt eredménye? mert a prostik kb 1 százaléka hív fertőzött és még akkor se biztos hogy elkapod tőle
2016. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
amugy meg ha nem voltal szűrésen akkor meg honnan veszed? olyanok a tünetetid vagy mi?
2016. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%
Én kicsit sem sajnállak. Ha ilyen hülye vagy, akkor megérdemled. Te választottad, senki nem kényszerített rá. Neked megérte, hogy megdögölj azért, hogy gumi nélkül dugj meg egy ku_vát. Nem itt kell hisztizni, hanem gondolkodni kellett volna
2016. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
51%

Igazából én sem tudlak teljes szívemből sajnálni téged. Mindenki meg fog egyszer halni, így vagy úgy. Van aki (mint te) magának keresi a bajt. Sokan élnek ezzel a betegséggel együtt, vannak jó gyógyszerek amik meghosszabbítják az életedet. Ha akkor végig csináltad a csajjal gumi nélkül akkor most csináld ugyanúgy szépen végig kezeléseket életed végig. Nem tudom, hogy azt remélted-e azzal, hogy ide feljössz, hogy pátyolgatva leszel, de hidd el másnak is vannak gondjai, betegségei szóval embereld meg magad és élj ezzel együtt.

Tudod ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát.

2016. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A csaj nem tudta szerintem magáról hogy beteg de még igy simán vállalta gumi nélkül pedig csak pár ezer forintot fizetem neki ,és tudom elitéltek ezért de én nem tudok lányokal ismerkedni 22 éves vagyok és sosem volt barátnőm és valszinű nem is lesz prostikal vesztetem el a szűzeségem és tőrzs vendég voltam ennél a nőnél akitől elkaptam a HIV vírust és sosem használtam gumit amit már bánnok is meg nem is de most már úgy is mindegy :/ hamarosan vége az életnek már mint számomra nem hiszem hogy együtt tudok élni a betegségel de remélem azért hogy nem aids-ben fogok meghalni ha nem valami másban.
2016. ápr. 3. 12:05
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Ti ezt tényleg elhiszitek?
2016. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!