Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem fura az ha két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura az ha két ember szexel egymással és?

Figyelt kérdés
Az illető utána rögtön megy fürdeni, vagyis hogy fogalmazzak, ha bekapom neki utana nem akar csókolózni sem....ez nem olyan mintha nem vonzódna hozzám igazán?
2016. ápr. 28. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
nem akar smarolni a "fa**aval :D ennyi az egesz
2016. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Finnyás. Alap a smárolás orális zex után is..
2016. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
28-30
2016. ápr. 28. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem,ez egyaltalan nem normalis dolog

o elvarja,hogy bekapd neki,ne undorodjal tole,de o maga undorodik sajat magatol?milyen ez mar..

2016. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura lenne, igazat adok neked.
2016. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valoban, ez gaz. Bar lehet vallasi, lelki okai vannak. Mindenkepp beszeljetek meg!
2016. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Momdtam neki de nem tetszett neki a kérdésem....
2016. ápr. 28. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is furcsa. Neked adok igazat.

Tény és való hogy nem vagyunk egyformák, de a férfiak szerintem nem szoktak undorodni ettől.


26/f

2016. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem furcsa, de a Szex és New york c. sorozatban volt Mirandának egy ilyen pasija, aki kb. elélvezett és ment is fürdeni, ott azt hiszem valami vallási ok volt a háttérben.

Mi a párommal azt hiszem kicsit a másik véglet vagyunk, ő miután egy kicsit dolgozok rajta egyből húz magához és megcsókol, meg ha a számba megy el akkor az után is, és ha pár csepp például a mellemre vagy valahová máshová a testemre kerül akkor azt ő nyalja le. Na nekem ez volt egy kicsit furcsa az elején.

De az előző párom meg például nem akart a számba élvezni, eltolta a fejem amikor jött neki, az meg nekem esett rosszul.

Úgyhogy vannak ilyenek, mindenkinél más. Beszéljetek róla, mindent meg lehet oldani. ;)


L/23

2016. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!