Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha számomra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha számomra a szex egyáltalán nem természetes dolog, sőt, inkább nem szeretném csinálni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Gyógyulj meg
2016. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? Tinilányként annyira nem gáz.
2016. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne csináld. Keress egy hasonló partnert.
2016. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok aszexuális. Állandóan maszturbálok, nagyon szeretem a férfiakat, velük barátkozom szinte kizárólag és képes vagyok felizgulni rájuk.

Mégsem tudom megtenni. Nem megy. Megpróbáltam, de azonnal leblokkoltam, mert úgy éreztem, hogy elvesznek tőlem valamit, ami az enyém, csak engem illet. Úgy éreztem, hogy kihasználnak és hogy beférkőznek a privát szférámba, és ez rettentően kellemetlen nekem.

Annyira szeretném természetes dolognak látni, olyan nehéz...

2016. ápr. 28. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5.nél kérdező mindent leírtál ami az élet rendje mi a baj ezzel a férfi és a nő használják egymást egymás örömére.
2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy még rá felkészülve. Az első szexnél sok lány csak olyan partnernek tudja teljesen feloldani a gátlásait, akiben 100%-osan megbízik és szeret. Te még egyenlőre nem találtad ezt meg, ennyi.
2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem történt veled valami olyan dolog a múltban, ami idáig sodorhatott téged?
2016. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

19 vagyok.

És nem történt velem semmi olyan, de mindig is nehezemre esett megbízni az emberekben. Nem tudok egy személyt sem mondani, aki valaha is igazán ismert engem.

2016. ápr. 28. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
De miért nem? Mitől félsz? (Jó, egyébként igazad van, a mai világban tényleg van mitől félni, de ez nem természetes.) Szerintem jót tenne neked, ha tanácsot kérnél egy normális pszichológustól, még mielőtt elmenne melletted az élet.
2016. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!