Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezne, hogy ujjazásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezne, hogy ujjazásnál átszakítottam a szűzhártyám?!

Figyelt kérdés

Eddig csak két ujjal ujjaztam, de most becsúszattam a harmadikat is, és az első 1-2 perc után nagyon kellemes volt, iszonyatosan nedves voltam és többször is elélveztem. Amikor a zsepivel megtöröltem magam, nagyon minimális mértékben véres lett. Kb. 30 percig folyamatosan bent voltak az ujjaim.

Akkor most a szűzhártyám szakadt át, vagy más miatt vérezhettem minimális mennyiségben?

18/L



2016. ápr. 29. 01:02
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:

lehet ,hogy csak megrepesztetted egy kicsit


ha megsértetted volna a hüvelyed ,az eléggé fájna

2016. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váaszod! :)

De végül is, van akinek az első szex is kevésbé fáj, mint az átlagnak. Meg azért 3 ujj majdnem felér egy farok vastagságával, nem? :D

2016. ápr. 29. 01:31
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

3 ujjvastagnyi farka még egy 2 méteres feketének sincs, azért arra vigyázz, hogy tágítgatod magad.

Igen, könnyen meglehet, ez személyfüggő ki mennyit vérzik, de ez már csomószor le volt ide írva.

Nézd meg, meg-e van a szűzhártyád. :D

2016. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De én azt szeretném, hogy majd szűk legyek, mikor először leszek fiúval. Ha többször is csinálnám 3 ujjal, akkor kitágulnék? Esetleg már most is tágabb vagyok, mint eddig voltam?

Mert ha igen, akkor többé nem csinálom.

2016. ápr. 29. 01:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél úgy is szűk leszel a stressztől.

Nem leszel tág nyugi,rugalmas kis szerkezet a punci.

2016. ápr. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egytől még nem
2016. ápr. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#3-aska!

A 3ujj kb egy 4-5 cm átmérõjû deo spraynek felel meg.

Ne a te BELSPED-es ujjaid vedd alapul.

2016. ápr. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Igy van. Bocs de butaság a hasonlatod a négerröl.


Induljatok ki abbol, és ne beszéljünk össze-vissza, hogy minden p.nci és szűzhártya más. A tágulásuk, a rugalmasság, a hártyán a perforáció.

Ebböl kiindulva, meg is repeszthetted, vagy el is vehetted magadnak amikor 3 ujjal csináltad.

És akkor mi van.

Felvetésrdre kérdezö.

Mt csinál az aki szűz, de nincs szüzhártyája, mert (pl. sport) átszakadt?

Orvosilag lehet hogy nem vagy az, de szexuálisan még az vagy, mig egy férfi beléd nem hatol.

Ilyeneken ne stresszelj!

2016. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

baratnom 4 ujjal szereti az izgatast, megis az atlagos vastagsagu peniszem sem kotyog benne es elvezzuk a szexet. :)


ez egyreszt genetika, masreszt minimalisan befolyasolhato h tagabb vagy szukebb legyen.

Sok cikkben is olvastam mar h pl. tudomanyos teny h vannak olyan 20 eve prostikent dolgozo nok akik meg mindig hihetetlenul szukek.


De par eve voltam egy novel aki haromszor szult, illetve negyszer mert az utolsok ikrek voltak. Es mondta h nem kellett megvagni szulesnel mert szepen tagult. Lenyeg hogy nagyon szuk volt a puncija es nagyon elveztuk mindketten

2016. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocs! N ez volt a felvetésed, csak rohanok dolgozni!

20 L

2016. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!