Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egy fiút zavarnán, ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egy fiút zavarnán, ha már átszakadt a szűzhártyám, de még nem feküdtem le senkivel és nem volt semmilyen szexuális élményem a maszturbáción kivül?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 21:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem :D
2016. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Te biztos, hogy érett vagy a szexhez?
2016. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mennyire ért a fiú a szexhez, a női testhez, stb. Ha egyáltalán nincs felvilágosulva a témában, akkor elképzelhető, hogy kiakad ezen. Múltkor is volt itt egy olyan kérdés, hogy mégis hogyan tudná elvenni a srác a barátnője szüzességét, mert már hónapok óta próbálkoznak vele, csomót szexelnek, de sehogy se sikerül vérzést kicsikarni belőle... Szóval vannak ilyen intelligens személyek :)


Egyébként kérdező, ősi törzseknél volt szokás, hogy ha a csaj nem vérzett a házasság utáni első szex során, akkor legyilkolták, mert már biztos szexelt azelőtt és így mocskos volt... Ha ti nem ilyen primitív kultúrában éltek, akkor nem kell emiatt aggódni.

2016. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavarna! És szívesen lennék a tanító bácsija is! f.
2016. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok még szexelni. Köszi utolsó. Lenne még egy kérdésem. Nem vagyok benne biztos, hogy elszakadt e a szűzhártyam vagy sem. Tudnátok olyan dolgokat írni amivel külsőleg meg lehet állapítani? Hogy még ott van e, vagy sem?
2016. jan. 17. 21:20
 6/11 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2016. jan. 17. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy tükröt tarts oda. Húzd szét a hüvelynyílsod 4 ujjal.


Ezt kellene látnod:

[link]

2016. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ez egy fiút érdekel?
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Korod? Megírod privátban? Szia
2016. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezed, akkor mind azt mondja, hogy nem zavarja, csak hogy legyen már valami végre.

De a barátod bizonytalan lehet miatta. Ha nem vérzel első alkalommal, akkor kételyei lehetnek, hogy valóban szűz voltál-e. Ezt a kételyt, ha megjelenik, akkor az őszinteséged el tudja oszlatni. Ha vakon bízhat benned, ebben sem fog kételkedni.

2016. jan. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!