Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszenek az eredeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek az eredeti szőke, hosszú hajú, kék/zöld szemű, magas lányok. Mely országokban van belőlük a legtöbb? Hol lenne érdemes keresgélnem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
északi országokban.
2016. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az északi nőkről annyit, hogy ahogy mi mondjuk elképzeljük a svéd vagy skandináv nőket, az talán igaz volt 50 éve, de ma már egyáltalán nem.

A feminizmus nagyon rossz hatással volt a skandináv országok nőinek kinézetére. Sokkal kevésbé adnak a külsejükre, mint mondjuk a Közép-Európában lévő nők. Rövid hajúak, elhízottak vagy husisak, nem figyelnek a testükre és a kinézetükre.


Én inkább Oroszországot javasolnám.

2016. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bárhol
2016. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Hat en eredeti szoke haju kek szemu vagyok bár alacsony. :D

Nekem orosz felmenoim is vannak. Nekik koszonhetem a hajszinem es a szemem szinet.

Szoval Oroszorszag biztosan.

2016. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Norvégia. Egy ismerősöm mondta hogy volt ott es mindenki nagyon szép, tényleg egy csúnya embert sem latott es olyanok mint amit leírtál
2016. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A skandináv országokban keresgélj! Ott viszont átlagban magasabbak az emberek, a nők is, ezért ha nem vagy eléggé hosszú akkor hülyén fogtok kinézni egymás mellett.
2016. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
191 cm vagyok,talán elég lesz.
2016. máj. 1. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
magyarországon is van nem is kevés ilyen nő :)
2016. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Skandináv országok

Én éltem Norvégiában sokat, gyönyörűek ott az emberek. Viszont külföldi, főlek Közép-Kelet-európaiként semmi esélyed nincs ilyen nőknél.

2016. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Finnben sok ilyet láttam. Habár hasonló típusú szőke, babaarcú pasikkal szinte mindet... szóval lehet egy átlag magyar férfi nem lenne ott nyerő nekik.
2016. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!