Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jönnek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be nektek a szőrösebb típusú pasik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ki az akit taszít, és ki az akit kifejezetten vonz (pl. borosta, sötétebb típusú, sűrűbb szőrzet karon, lábon, mellkason.) Természetesen nem az intim dzsungelre gondolok:)

2016. máj. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi tud lenni, egy szexi pasin :)
2016. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Mivel én egy szőrösbb típusú lány vagyok,nekem nem gond ha a srác is szőrös.
2016. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Szakáll, és észrevehető, de nem túlburjándzó testszőrzet. :D Nekem egy férfi legyen férfi, ne pedig egy Ken baba. :D Na persze annyira adjon magára, hogy rendben tartsa mind az alsó dzsungelt, mind az arcszőrzetét.


Ami taszít az az igénytelenség, meg a tényleg NAGYON SOK szőr, amikor már olyan az illető, mint egy kutya. A csupaszsággal nincs bajom, de nem vonzz.

2016. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karon, làbon nem zavar ha szőrös, teljesen normális.

Ahol nyalogatom, kényeztetem ott ne legyen szőr.

És hónaljon se.

2016. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, senkit nem érdekel, milyen hülyén néz ki, ha egy alapból szőrös lábú, fenekű, hasú pasinak csupaszra ki van borotválva a szerszáma? Az jól néz ki? Nem értem a mai lányokat.
2016. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!