Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a PC izmaimat megfeszítem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a PC izmaimat megfeszítem maszturbálás közben és nagyon rákoncentrálok, akkor kb fél perc alatt el tudok menni, más is van így ezzel? 24F

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagyon gyenge csak az élvezet, kb épp hogy csak kellemes érzés, orgazmusról beszélni meg baromság volna. Van, hogy egy órán belül 3szor, 4szer is el tudok így menni egymás után, és mindig jön is anyag. De tényleg nem túl élvezetes. Van ennek valami előnye, hogy így tudom használni a PC izmaimat? Valahogy az orgazmushoz is hozzátud ez esetleg segíteni? Olvastam máshol, hogy a PC izmokkal elvileg vissza lehet tartani az ejakulációt, de én pont az ellenkezőjére tudom használni. Egyébként férfiként hogyan lehet hatalmas orgazmust elérni? Mire érdemes odafigyelni vagy mi kell hozzá? Sokszor kb csak megkönnyebbülök, de alig élvezem a dolgot, még a végét is csak egy kicsit.

2016. máj. 3. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább ahhoz kéne használnod hogy visszatartsd.

Minél kevesebbszer élvezel el annál nagyobb lesz az orgazmus. Pl. ha hetente csak 1x mennél el akkor... hát el sem tudom mondani milyen fantasztikus érzés. Üvöltenél a gyönyörűségtől és kb. egy niagara ömlene ki belőled.

2016. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!