Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon nem lett bajom az análtól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem lett bajom az análtól?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hete csináltuk óvszer,és síkosító nélkül... Barátom folyékony szappannal kente be hogy csússzon.Ami csípte a fenekem belül is.

Amúgy nem fájt. De 3x is megálltunk mert azt hittem össze csinálom magam,olyan érzésem volt.

Nem akartam belemenni,csak annyira akarta nem akartam nemet mondani,részeg is voltam.


De félek, remélem nem kaptam el semmit ugye? Mert utána olvastam most hogy sok fertőzést,HPV-t okoz.És ha a vérbe megy a széklet akkor rákot.:(


Oltásokat nem kérek!Köszi!

19/L



2016. máj. 4. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs síkosító miért kellett szappant nem értem ha amúgy is csípet eléggé. Remélem legközelebb lesz síkosítótok. Nézesd meg magad ha még fáj.
2016. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Jézus... gumi nélkül simán szedhet össze ős is és te is fertőzést. De ezt eddig is tudtad, úgyhogy ez van.
2016. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem kaptál el semmit, ne aggódj.

De ha adsz még esélyt az anális szexnek, előtte csinálj beöntést és vegyetek síkosítót.

Akkor nem fog csípni és kellemetlen érzés sem fog közben megzavarni.

Kicsit ráparáztál, de érthető.

35/F

2016. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

2 hete? Csak észrevennél valami tünetet, ha bajod lenne.

Barátod panaszkodott?

Azt, hogy rákos lehetsz, nem Brit tudósok egy csoportja állapította meg véletlenül?

2016. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kiskivancsi79 ***** válasza:
38%

Szerintem nem lehet bajod mert onnan inkabb kiurulnek a dolgok.

Remelhetoleg nem is serultel meg.

De legkozelebb csak is sikositoval es ha lehet gumival csinald mert a szappan az biztos hogy csip es igy fajhat is.

2016. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azóta nincs semmi tünet hogy bajom lenne... 2 napig volt folyamatosan azt éreztem hogy székelni kell,de elmúlt...
2016. máj. 4. 13:32
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 4. 13:34
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Szappan helyett legközelebb WD 40-et javasolk
2016. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

jézusom, ilyen hülyeségeket honnan szedsz, hogy 'ha vérbe megy a széklet, rákot okoz'?? amúgyis hogy menne vérbe? ebben az volt a hülyeség, hogy szappant kentetek rá, nem véletlen találták fel a síkosítót. ha meg nem akarsz belemenni, legközelebb mondd azt, hogy NEM.

amúgy valószínűleg nem lett semmi bajod.

2016. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem kérsz oltásokat, miközben ordas nagy baromságokat írsz? :-D Bírom az ilyeneket :-P

Keress rá a HPV-re semmi köze ehhez, a rák meg megint egy baromság :-P Rendszeresen óvszer nélkül művelem az anális szexet, nem volt még problémám az elmúlt 15 alatt vele.

2016. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!