Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban kitudjak tágulni?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 2 éve leszünk együtt, és nem sokára szeretnénk lefeküdni, de az a baj, hogy a vaginám nagyon szűk, a szűzhártyámon átlépve fáj és kellemetlen nekem,ha az ujját próbálja felnyomni, pedig én úgy érzem, hogy teljesen fel vagyok izgulva. Mit csináljak, hogy jobban kitudjak tágulni, és szerintetek lehet ez probléma a szexnél, vagy akkor majd rendesen kifogok tudni tágulni ?
2016. máj. 4. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok lány szenved szűk vagina problémával. Lehet soha nem lesz olyan tág. Reménykedj benne, hogy eléggé felizgulsz majd rá. Az első mindig másabb.
2016. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátnőm is ezzel küzd.

Lehetnek pszichés okai is

Mi most vettünk sikosítót, amit a hétvégén ki szeretnénk próbálni. - ajánlom

Ha ez sem segít meg kell beszélni, mi bántja, mitől fél, és attól talán jobban feloldódik.

Az fel van izgulva nem függ össze, hogy közbe szorong a gátlássosság miatt.

2016. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első alkalom előtt én is szűk voltam , de második alkalomnál is és a síkositó nem vált be. Viszont a több előjáték bevàlik ;)
2016. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!