Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! Új néptáncos női...

Sürgős! Új néptáncos női karaktercipő fog egy kicsit nyúlni, tágulni használat során?

Figyelt kérdés
Ha igen, kb. mennyit? Most készíttettem cipésszel új cipőket (zárt, fűzős), de éppenhogy jók. Talán egy icipicit nagyok, de max. egy fél számmal. Fog tágulni a cipő használat során, vagy megéri inkább visszaküldeni? Annyira nagy csak, hogy bekötve bár egy kicsit erőlködve, de le tudom húzni a lábamról. Igazából annyira nem zavaró. Fog még tágulni sokat, küldjem vissza? Vagy tegyek bele talpbetétet, az egy kicsit segít?

2016. ápr. 8. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, használattól függ, hogy milyen hamar tágulnak ki.


Mivel ez valami tánc cipő, azért szerintem egy-két nap alatt eleget lesz használva, hogy kitáguljon.


Nekem a cipőim általában egy nap alatt tágulnak ki, mert sokat vannak használva.

2016. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a táncháztalálkozón vettem és a bal lábamra icipicit nagy szintén fűzős, zárt elvileg fog még tágulni de ha nagyon zavar dmbe lehet venni ilyen zselés tapacsot(?) amit beleragasztasz a sarkába és akkor kisebb a cipő, kényelmesebb:) és nem is fogja feltörni a sarkad:) az enyém puha bőrből készült úgyhogy ez mindegy, a régebbi cipőm az kemény lakkosabb bőrből van a sarka és egy fél napot nem bírok ki benne, nagyon töri még mindig pedig minden héten van használva többször is :/
2016. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!