Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alapvetően a BDSM világát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően a BDSM világát szeretem, de ha szerelmes leszek, az ilyen vágyaim teljesen elmúlnak és úgy érzem, ez tönkreteszi a párkapcsolataimat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Már kisgyerek korom óta velem van többek között az a vágyam, hogy az ágyban én legyek a domináns fél és fájdalmat okozzak. Ismerkedésnél mindig előre tájékoztatom a partnerem, hogy ennek tudatában döntse el, hogyan viszonyul hozzám. Általában minden jól megy az első pár alkalommal, mindenki elégedett. Utána megtörténik a baj és szerelmes leszek. Abban az állapotomban elmúlnak az ilyen uralkodói kényszereim és mindössze csak kedvességet szeretnék adni és kapni.


Egyedül a lányok reakciója bánt. Ilyenkor rájönnek, hogy mostantól nem azt kapják, amit vártak és rögtön elindul az a folyamat, amely során elhidegülnek tőlem. Igazából megértem ezt és nem hibáztatom őket, de ez számomra nagyon rossz, hogy amint elkezdek szeretni, rögtön egyedül maradok.


Most mondhatná azt mindenki, hogy akkor keressek olyan nőket, akik mellett majd biztonságban érezhetem magam a gyengédebb napjaimon is... de ez valahogy sosem jött össze. A deviáns emberek mindig bevonzzák egymást, azt hiszem.


Van rá esély, hogy megváltozzak? Vagy hogy engem valaki így szeressen? Nem sok pozitív gondolatom van ma... :)


2016. máj. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyedül fogsz meghalni.
2016. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Nem. Már körbevettem magam kutyákkal minden esetre felkészülve.
2016. máj. 4. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a bdsm-mel csajoznál és így nem a szürke csúf árnyalatait fűzöd be, akkor lehet, hogy teljesen más eredményt kapnál. A dominancia miatt meg nem hiszem, hogy aggódnod kéne, a legtöbben szeretik.
2016. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam, ugyanez van. Negatív tapasztalataim vannak ugyanígy.
2016. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!