Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol elégíthetném ki az igényeim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol elégíthetném ki az igényeim?

Figyelt kérdés

Az élet minden területén domináns vagyok, talán ezért is izgat már jó ideje az, hogy a hálószobában "befogjon" egy nő. Nem a durva verzió érdekel, hogy rálép a péniszemre, vérzésig ver, hanem egy kicsit "light-osabb".

Bdsm társkeresőn próbáltam, de nem leltem partnerre, mert a testiségen kívül számomra fontos az, hogy a kapcsolat tartós legyen. A munkám miatt sokat utazom, de szeretném, ha abban a kevés időben lenne egy partnerem, akivel meg is értjük egymást, nem szimplán csak szex van.

Milyen oldalon tudnék erre vevő nőkkel társalogni?



2016. máj. 4. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért, eddig melyiken próbáltad?


+ külföldi is jó? nyelveket beszélsz?

2016. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Smpixiet próbáltam. Beszélek nyelveket, de magyar lányt keresnék, mert külföldön kizárólag a munkára koncentrálok, itthon van szabadidőm.
2016. máj. 4. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Hátttt, ha nagyon bekorlátozod magad a magyar lányokra és az internetes keresésre, - nos akkor még mindig az smpixie a legjobb. Persze ki kell válogatni a NEM fizetőseket, azok között sokan kifejezetten 7/24 szolgákat keresnek, és gyorsan elhajtják azokat, akik egy gyors laza kalandért írkálnak sablonos egysorosokat.

Komoly, tartalmas bemutatkozást nekik, személyre szabottan, reagálva az adatlapjukra, tehát véletlenül sem copy-paste. Aztán következetesen írni azoknak, akik válaszra méltattak, egyszerre sokat hogy kihasználd a napi üzenetlimitet.

2016. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezt csinálom, amit javasoltál, de általában a nem fizetős lányok meg sem nézik az adatlapjukat, hiába írok egy nem sablon üzenetet.
2016. máj. 4. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz egyébként a befogás alatt? Milyen dolgokra vágysz pontosan? :)
2016. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
smpixie-ben az a jó, hogy figyelni lehet, ki mikor lépett be utoljára, néhány nap után tehát tudni fogod, ki az, aki rendszeresen nézi az adatlapját meg az üzeneteit.
2016. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is az Smpixien találtam párt, ne add fel, mert nem lehetetlen.
2016. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát nem szabad feladni

Jeromos mester szerint legalább egy év kell h összejöjjön valami


szal itt hatványozottan érvényes a türelem szó

2016. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vip nélkül napi 2 üzenet a limit a smpixin !!!


de ott az ashrak.hu is ...

2016. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot keresel? Távkapcsolatot estleg? Bocsánat számomra ez nem derült ki:)
2016. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!