Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit terítetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit terítetek magatok alá masztizáskor? Én több újságot szoktam, de a szőnyegem mindig átázik, kendőkre pedig nem volna gusztusom elélvezni. De nagyon zavar, hogy a sok nedvtől minden átázik körülöttem. Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 21:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Megunt*, és kényelmes** szavak akartak lenni, de a kis huncutok átszerkesztették magukat :D Bocsánat érte.


Egyébként, én sem tudok varrni, de azt a kort éljük, amikor az internetcsodája mindenben kisegít minket!


[link]


Ez egy tök jó videó, egyik nap kipróbáltam a táskát, egész menő lett :D Nekem ilyen fakezeim vannak, de még nekem is ment a legyártása. Azt hiszem pont a párnával kezdődik a videjó, érdemes belekukkantani :D

2016. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
22%
Mi ez a sok "nedv"? Összehugyozod magad közben???
2016. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#12, gratulálok!

Biztosíthatlak, hogy nem "hugyozom" össze magam, bár kultúrált körökben mi ezt csak pisilésnek hívjuk.:)

Egyszerűen sok nedvem van, állítólag később még hasznát veszem majd.;)

2016. máj. 5. 16:36
 14/33 anonim ***** válasza:
44%
Több réteg papír zsebkendő, ami aztán lehúzható a WC-n. (Rétegenként húzd le, mert eldugíthatja a lefolyót.)
2016. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Az nem elég nekem, de azért köszi! :)
2016. máj. 8. 00:52
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Teríts magad alá egy fiút :D
2016. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Bárcsak volna kit...:D
2016. máj. 8. 01:11
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Ott az egész világ, egy nő bármit megtud szerezni amit akar. Bizonyára már privát esőben is részesültél. Manapság 1 lánynak legalább 3-4 fiú csapja a szelet. Szóval kétlem, hogy aggódnod kéne emiatt. :)
2016. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Valóban, privátban nincs hiány, a valóságban ez már kevésbé igaz.:)
2016. máj. 8. 01:30
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Terítsd magad alá mindet ebben az esetben. Ha az sem elég, menthetetlen a helyzet. Viszont segíthetsz a sivatagban. Sok sikert! :)
2016. máj. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!