Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit terítetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit terítetek magatok alá masztizáskor? Én több újságot szoktam, de a szőnyegem mindig átázik, kendőkre pedig nem volna gusztusom elélvezni. De nagyon zavar, hogy a sok nedvtől minden átázik körülöttem. Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 21:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom elképzelni, hogy ennyire sok nedv jöjjön valakiből közben. Isten bizony megnézném. Láttam már ezt-azt na de ennyire? :D


Én úgy képzelem el, hogy pár réteg konyhai papírtörlőnek elégnek kéne lennie de ha nem az durva... :D

Nem bírom ki hogy ne írjam le: nem vagy szomjas utána? :D

2016. jún. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Engem magad alá teríthetnél, imádnám a spriccelős puncid :$
2016. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
48%
A babák alá szoktak teríteni ilyen pelenkaszerű kendőt(tena. Pl), a hátoldala nylon.. Az biztos siker.. Használat utàn kisumákolod a szobádból...
2016. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!