Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek, titeket izgat ha mélytorkoztok, esetleg a pasi alaposan megjáratja a szátokban a f. rkát? Vagy csak egyszerűen szeretitek csinálni? Kort is írhattok

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Magamtól is megy a mélytorok, azt nem szeretem, ha rányomja a fejem.

19N

2016. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretem ha rányomja a fejem, nagyon megalázónak érzem.

egyszer tette meg velem a párom, utána pár hónapig egyáltalán nem akartam csinálni neki, ő meg nem erőltette rám.

2016. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt. De van aki belekönnyezik :D :D egyedül a pasinak jó igazán.
2016. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Magamtol talan jobb, de azt is szeretem ha o iranyit;)
2016. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom néha, hogy mit gondolnak a pasik... Én azért szeretem csinálni, mert látom, hogy a párom élvezi és ez őt izgatja. De nem, nincs semmiféle fizikai jó érzés, amikor valaki letolja a torkodon, kb végig koncentrálnom kell, hogy a hányás reflexem elfojtsam és ne fulladjak meg. Nekem csak azért jó, mert neki igen!
2016. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Engem izgat is ez a dolog, szìvesen kipróbàlnàm, csak sajnos a szexpartnerem nem csinàlja.
2016. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Tudom egyedül is, nekem ne "segítsen", engem ne irányítson, mert akkor a fogamat is bevetem, azt rögtön elmenne a kedve...
2016. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szeretem a mélytorkozást, pláne nem élvezem, és nem is hagyom. Helyette használom inkább a kezemet is. A párom szerencsére nem is erőlteti. A torkomon kívül bárhol járathatja, ahol kedve tartja, de a "szokásosat" sem vetem meg. Igazából amíg nem kell letolnom a torkomon, még élvezem is. :)

17/L

2016. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

én nagyon szeretek szopni. párom furának is találja :D így nekem az se volt gond amikor rányomta a fejem. én egyszerűen akkor is szeretem ezt csinálni neki ha nem kapok viszonzást mert épp olyan napok vannak :D nagyon szeretek orálisan kielégíteni, mélytorok ment már, és azt se bántam ha a fejemet rányomta.

17

2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és amúgy amikor a fejemet nyomja rá az csak azt jelenti h élvezi. én is akkor simogatom meg nyomom a fejét magamra ha élvezem az orált :D
2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!