Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a fiúknál az számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiúknál az számít menőnek ha fullős nőt nyalnak ki vagy egy szűzet? Akkor a lányoknál is az a menő hogy ha egy nagyon helyes pasit szopnak vagy egy szűz srácot?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Így van, csak sok csaj játssza az eszét. :D


És csak akkor szopnak le egy szűz srácot, hogyha nagyon helyes, ha már átlagos akkor 50% az esély rá. :)

2016. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És nagyon gáz hogy én csak olyat szopnék le akit szeretek?

Vagy cikinek számít hogy mindjárt 18 vagyok és még csak két csókon vagyok túl? Mert olyannal akarom elveszíteni akinek nem csak sexre kellek.

..Sok pasi mondta hogy megfektet meg elveszi szívesen a szüzességem, de én komoly kapcsit akarok, azt hogy szeressen is valaki.

2016. máj. 3. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj eszem a szívüket, milyen "gondoskodóak" és "önzetlenek", majd ők szivesen elveszik a szüzességedet, nehogy magaddal kelljen hurcolnod :D


Semmi baj a szüzességeddel! Csak azért mert kangörcsük van, plusz ekkora dumájuk, egyáltalán nem kell bedőlnöd nekik.

2016. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor számít cikinek, hogyha te annak érzed. :)


Egyébként nem gáz, hogy csak olyan férfival feküdnél le akit szeretsz, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja és soha ne hagyd magad hogy mások bele szóljanak a magán életedbe. :)

2016. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok pasi csak meg akar fektetni szóval vigyázz magadra és ne dölj be nekik. ;)
2016. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igazából már nagyon vágyok rá de tényleg csak olyannal akarom akivel komoly
2016. máj. 3. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:
El hiszem, hogy már nagyon akarod és remélem, hogy találsz egy normális és rendes férfit. :)
2016. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt is sokan mondják neked, hogy ja, ha szűz vagy, akkor szivesen kinyalnának önzetlenül?
2016. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos sok ilyen ajánlatot kaphat.
2016. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez most komoly? Egy férfi értékét az adja meg, hogy milyen nőt nyal ki, egy nőét meg az, hogy milyen farkat szopott?

Egyáltalán, honnan lehet azt tudni? Nekem volt pár partnerem az életben, de se én nem tudtam róluk, se rólam nem tudta egyik sem, hogy milyen nemi szerv volt a szánkban azt megelőzően. Ez egyszerűen nem téma két felnőtt ember között.


Ha nem érzed úgy, hogy eljött az ideje, vagy eljött a megfelelő partner, ha kételyek vannak benned, akkor inkább ne csináld! Hidd el, érezni fogod, ha itt lesz az ideje.

2016. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!