Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valamilyen pszichikai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen pszichikai módszer, hogy picit jobban tudjak uralkodni a vágyaimon és ne csináljak hülyeségeket? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ha elragad a vágy, akkor már minden mindegy. Átlépem az értékrendem és a józan ész határait. Épp most tettem le egy telefont. Két óráig a legmocskosabb dolgokról beszélgettünk egy hölggyel. Annyira izgatott, hogy nem tudtam lerakni és jó nagy telefonszámlát gyűjtöttem össze. Máskor hülyét csinálok magamból, irracionális döntéseket hozok. És mindez azért, mert rendkívül érzékenyen érint a női viselkedés, a női bájak és a szexuális lehetőséget végtelen tárháza megőrjít. Mit csináljak? 26F
2016. máj. 5. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Kérj tanácsot egy pszichológustól. Valószínűleg hiányzik valami az életedből (nem feltétlen a nő és a szex), és mintha ezt ezzel akarnád pótolni. Ráadásul abban is segíthet, hogy megtaláld önmagad.
2016. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt vagy egy szextársat, ahol egészségesen élheted ki magad és nem pótszerekkel csillapítod a vágyaidat
2016. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viberezz, vagy más netes telefonálást részesíts előnyben
2016. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen vagyok én is, de én inkább élvezem és megcsinálom a hülyeségeket :-D ... Úgy döntöttem nem csinálok lelkiismereti kérdést, abból ami jó nekem :-D
2016. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van aktív szexuális életed?

Nagyon úgy tűnik, a leírásból, hogy vágyaid vannak de nincs kivel megélni fizikálisan. Netán szűz vagy még, de már nagyon szexelnél? Tipikus tünet lenne. Én is voltam hasonló helyzetben, bár nem ennyire durván, de nagyjából értem amit mondasz.

Ezen az segítene, ha minél előbb, egy alapos, minden vágyadat kielégítő szexuális élményben lenne részed (igény szerint többször is egymás után), és az lecsillapítaná a benned dühöngő hormonokat.

Ha máshogy nem megy akkor akár fizetős lánnyal is, de szerintem tedd meg minél előbb, mert ha ez már a normális életviteledre hat ki károsan (pl. a nagy telefonszámla), akkor azt "kezelni" kell.

2016. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a(z eddigi) válaszokat. Igazából mindegy, hogy telefonnal vagy anélkül. Sokszor lenne kivel, viszont egy épkézláb kapcsolatot már nehezebben tudok összehozni. Ha kapcsolatban vagyok, ezek elő se jönnek. De remélem azért nem kell rögtön összejönnöm valakivel, hogy fékezni tudjam magam... az ilyesmi túl nagy falat egyszerre.
2016. máj. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!