Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a férfi szánalmat kelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi szánalmat kelt másokban, aki korábban elég kicsapongó életet élő lánnyal próbál összejönni, de már úgy, hogy a lány "megjavult" és vele már nem csinál meg olyanokat mint régen?

Figyelt kérdés
Pl régen a lány lefeküdt az első randin és voltak egyéjszakásai is, most már várni akar többet. És ilyenkor a srác nem tűnik egy lúzernek, hogy ugyanaz a lány aki másokkal korábban lefeküdt hamar, őt most váratja? De ez csak egy példa volt.
2016. máj. 5. 09:40
 1/4 anonim válasza:
Az ismerettségi körünkben egy night club táncoslánya jött össze egyik haverral... hát mindennek nézték a srácot csak ep elméjűnek nem. A lány egy kis plusszért mindenre képes volt. Persze tudom kur.ából lesz a legjobb feleség... most már vagy 6 éve együtt vannak, van gyerekük is... ő tudja. De nekem nem kellene olyan nő aki előtte pénzért mindenre képes volt.....
2016. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én Pl megtiszteltetésnek érezném, ha velem így viszonyulna, mert úgy érezném, h valami oknál fogva különleges vagyok a számára, és nem egy a sok közül.
2016. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szánalom ez, csak egyszerűen balféknek tartják az ilyen srácot, meg valószínűleg magát is annak érzi.
2016. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2:

Szerinted egy nő azzal tisztel meg egy férfit, hogyha minél tovább váratja a szexszel?

2016. máj. 5. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!