Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők azért nézik meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nézik meg hogy koszos-e a férfi körme, hogy az ujjazásnál ne menjen kosz a puncijukba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha a nő szájából kenetet vennél ellenőrzésre, hogy szopásnál el ne kapj valamit. Túrót, szerintem az igényességet mutatja, de majd a csajok megválaszolják
2016. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nem azért nem akarok semmilyen kapcsolatot olyan férfival, akinek koszos a körme, mert féltem a hüvelyem egészségét, bár ez sem egy elhanyagolható szempont, de izé... Mégis, milyen már az a férfi, aki gyászkeretes körömmel megy el a randira? Te szívesen találkozgatnál olyan nővel, aki láthatóan koszos?
2016. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cipodet meg azert hogy ha azt dugod be attol se kapjon el semmit... Nem azert nezik meg mert igy meg lehet allapitani ki mennyire igenyes magara
2016. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele: naponta fürdünk, és mellé számtalanszor mosunk kezet. Jó esetben...

Akinek a kézmosás kimarad, tehát koszos a körme, annál minden téren gond van a testi higiéniával.

Egyébként ja, el is hánynám magam, ha úgy próbálna hozzámnyúlni odalent, hogy tiszta kosz...

2016. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy alapvető ápoltsági, higiénés elvárás, semmi köze semmilyen nemi tevékenységhez.
2016. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amit a kérdező mond, max a hosszú (de tiszta) körömnél merülhetne fel
2016. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisztike 95 ***** válasza:
Én pl. nem szoktam nézni.
2016. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!