Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik óvszert ajánlatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszert ajánlatok nekünk elsőre?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel úgy érezzük, hogy most már megtörténhet a dolog, de még fogni se fogtunk óvszert, nem tudom melyik a jó, melyik nem. Mit ajánlotok így elsőre?

Köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 5. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Durex love, life style , meg még van egy jo pár márka de nem az a lényeg hanem az hogy mekkora a péniszed vegyél 52mmest meg 54 és 56mm szabásu ovszert és szex elött probáéj fel mindegyikböl egyet és amelxik a legjobbab passzol azt hassználd :)
2016. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Báránybél. Szívesen. <3
2016. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szerszámom 15cm-es, és 4,5-5cm vastag arra milyen méret való?
2016. máj. 5. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Gumiban nem tudod meglocsolni a méhét :(
2016. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig durex volt az amivel a legtöbbet éreztem. Hiába drága, a többi szart sem ér.
2016. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer két gumit is felhúztam mert olyan vadul szexelek h elszakad. Ezért 2-t tettem fel így miközben az egyik elszakad a csaj belülről rendesen megérzi :D :D Durex 4ever.
2016. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a Lifestyle Skynre esküszünk. A kéket vagy az aranyszínűt érdemes, attól függ melyik jön fel jobban ;)
2016. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tescoban árulnak lifestyle-t? Mert soha nem láttam sehol.
2016. máj. 5. 22:50
 9/10 anonim válasza:
Rossmann-os bizonyolut a legmegbízhatóbbnak az én tapasztalatim alapján.
2016. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekunk a Durex nem jött be mert büdösgumi szaga volt... A Masculant vagy a Rakot preferáltuk:)
2016. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!