Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ő mennyire jön be nektek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mennyire jön be nektek? Magyar srac?!

Figyelt kérdés

Eloszor nem hittem el,hogy magyar a srác:O Nektek mennyire tetszik? Lefekudnetek egy ilyen sraccal?


[link]



[link]



2016. máj. 6. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a csávót ismerem sok nőnek csinált már beöntést...
2016. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most miért ne lehetne magyar?
2016. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire . Úgy néz ki mint 8 évvel ezelőtt uöccsém legó játék figurái a meséből .
2016. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne magyar?
2016. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik az arca és nekem kicsit túl sok az izom rajta. Úgyhogy nem hiszem, hogy szexelnék vele.

A vékony változatában még volt valami báj, de most inkább csak az önimádat sugárzik róla.

2016. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem es nem
2016. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a stílus igen távol áll tőlem, ezen kívül nem értem, miért jó az olyan trikó, amiből kivan a mellbimbója.

A teste sem tetszik, biztos rengeteg munka van benne, de nekem túl izmos. A szálkás, vékonyabb férfiakat szeretem. Az arca nem rossz, bár kissé metroszexuális és "mű" benyomást kelt pár képen.

Összességében látványos, de inkább kihagynám.

2016. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja, az arca se tetszik kicsit se, most ahogy jobban megnézem.
2016. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!