Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a srácok, akik párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok, akik párkapcsolatokban nem viselkednek megfelelően (ingyen), miért nyugtatják magukat azzal hogy a barátnőjük biztos csak a pénzért van egy másik sráccal? Ez csak a magyar srácokra jellemző?

Figyelt kérdés

érdektelenség, figyelmetlenségek, sablonosság,mogorvaság, stb. - nagyon sok srác ismerősömnél (kapcsolatban nem velem) látom ezeket a tulajdonságokat alapvetően, tehát nem provokálva, amelyeken több év után sem

szándékoznak változtatni, udvarolni pedig már szinte egyáltalán nem tudnak.



2015. dec. 9. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ez egy jó indok, így fel van mentve a mogorvaság, bunkóság stb. vádak alól, mert a "másiknak van pénze"
2015. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert lassuk van jo sok csaj aki a penzre hajtana, bar aki velem az tuti nem ><
2015. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es: a kategóriában, amelyben keresel biztos van sok csaj ...
2015. dec. 9. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:

hmm erről eszembe jutott exem...

sok pénze volt, és persze örültem neki, hogy meghívott ebédelni meg kifizette az én mozijegyemet is, de ha bajom volt sose hallgatott meg, ha mégis, akkor nem segített, hanem mivel kicsit ingerültebb voltam, még ő sértődött meg, hogy én miért haragszom rá amikor nem követett el semmit... közben nem is haragudtam rá csak ha éppen problémám van a világgal nem mosolygok... meglepő módon :D

meg még egyéb dolgok...

aztán meg nézett egy nagyot amikor szakítottunk, és megköszönte, hogy tönkretettem az életét, pedig ő mindent megtett (=kifizetett) nekem... :)

2015. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mekkora öntelt volt. Alapvető amúgy, hogy a jól kereső pasik nem a demokratikus kapcsolat miatt tartanak maguk mellett egy nőt :) Még most a 21. században is sokan közülük azt hiszik, hogy pénzért "Megveszem ezt a nőt", érzelmestől, szőröstől-bőröstől, jogokat nem adva neki, mint az Isaura-ban ;)
2015. dec. 9. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: mire céloztál ezzel a 2-es válasszal?
2015. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jo kereso pasik kozul miert ne lehetnenek olyanok akik tenyleg szerelmet keresnek??
2015. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy ha ennyire lenézik az ilyen pasikat a nők, és nem is igaz, hogy a lóvéért vagytok vele, fuj fuj fuj...akkor miért kezdődik minden sztori úgy, hogy "erről jut eszembe az exem"?:)) Ergo az ilyenekkel vagytok/voltatok együtt.
2015. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!