Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves férfi vagyok és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfi vagyok és már nem izgat olyan nagyon a szex mint fiatalon, ez gáz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mivel 40- ven vagy. Már tablettát kell szedned, hogy beöntést csinálj a nők lyukába.
2016. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1


Nem érdemes nagypofájúnak lenni. Te is leszel 40, ha megéred. Sose tudhatod, neked akkor mekkora lesz az étvágyad és hetente hányszor és mit tudsz még majd csinálni a pöchöddel.


A válasz


Különbözőek vagyunk alapból a szexuális étvágyat illetően, ehhez jön még, hogy mindenkit másképp cincál meg az élet testileg és lelkileg, van, aki több mindenen megy át, míg 40 lesz, mást jobban kímél a sors, és az se mindegy, ki hogyan képes megbirkózni ezekkel, van aki jobban, van aki kevésbé. A test is 40 már, más a hormontermelés is, szóval nem kell ezen csodálkozni. Van, aki 50 évesen is napi 2-szer megcsinálja a szeretőjét, aztán még a feleségét is a nap végén, van, aki meg hetente egy menetet kíván már 40 évesen is. El kell fogadni.

2016. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kieg.:


Ilyen korban egyébként – pont a hormonok lecsendesedése miatt – már nem elsősorban a magszórás, a szaporodási ösztön hajtja a hímet, hanem előtérbe kerülnek az élet más, nem kevésbé fontos és hasznos dolgai.

2016. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én 42vagyok és ugyanúgy kivánom a szexet mint 20évesen,az a csíra meg aki beszól valakinek mert 40+os az egy görény,nehogy még a 40-es se érd meg mert ilyen rosszindulat ú kötsög vagy!!!
2016. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez bizony gáz.

Egy férfit ha nem akar állandóan dugni, akkor ott komoly baj van. 40 évesen pedig különösen minden nap azon kellene hogy járjon még az eszed. Majd 80 felé megbocsájtható lesz.

2016. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első egy troll, nem kell vele foglalkozni!


Kérdező, különböző életkorokban, de főként különböző élethelyzetekben az embernek más és más a libidója. Lehet, hogy most egy nehezebb korszakban vagy, de az is lehet, hogy 20 éve ugyan azzal az asszonnyal, ugyan úgy szeretkezel, ezek sokkal jobban ártanak a libidónak, mint csupán az életkor, vagy a hormonok. Ez tény, de a saját tapasztalatom is ez. Ne keseredj el!

2016. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41 vagyok és majd megőrülök, két nap szex nélkül és a falat kaparom kínomban. Húszévesen sem voltam ilyen :-D Gondolom hormonháztartás függvénye, az meg egyéni és sok mindentől függ.
2016. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En egesz eletemben hullamoztam, egyszer csak a szex erdekelt masszor meg szinte hidegen hagyott!

Most 40 vagyok es szerintem egyen , elet, es nem korfuggo.

2016. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok épp fordítva van.

Szerintem vegyél visszább streszből meg a problémákból akarattal, tudatosan, ha ez zavar téged, mert eltelik még öt és oszt' fel se fog állni.

2016. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem fiatalon sem izgatott nagyon. Heti 1 szex akkor és most is elég.
2016. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!