Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok alacsonyabb pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok alacsonyabb pasival többi lent?

Figyelt kérdés
120 cm nél kisebb, volt már valaki ilyen pasival ha igen meséljen.

2016. máj. 2. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem alacsony, ez már törpe. :D
2016. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. őket alacsony növésűeknek hívják. Az én tudtommal. De én választ várok nőktől ha kérhetem.
2016. máj. 2. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ki mondta, hogy férfi vagyok? :]
2016. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kár, h csak trollkodni jöttél ide és nem a kérdésre válaszolni. Úgy látszik gyakorikérdések is tele lett nagyon fura emberekkel akik nagyon komolytalanok.
2016. máj. 2. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ne szidd az előzőt, megtévesztő a kérdésed. Alacsonyabb pasi azt jelenti, hogy 170 vagy alatta...

120 az kisnövésű vagy ahogy szeretik magukat hívni.

2016. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat nok szemeben persze h 170 cm az alacsony mert mostanaban sok no kolosszust akar maganak. Persze az se szep dolog ahogy o jellemzi oket. Ez sehol nincs igy irva.

Legkozelebb oda irom a meretet persze a kerdes alatt ott van a meret nem ertem miert kell irni ide ha nem tud ra valaszolni. Ha nincs valasza a feltett kerdesre nem kell irni egy szot sem. Es csodalkoznak ha lepontozzak oket. Sajna ez az oldal is kezd egy rakat szemet lenni. 😢😢😢

2016. máj. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!