Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Kinek tetszene egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kinek tetszene egy olyan szextali egy idegen pasival, hogy még képet sem láttatok egymásrol csak megbeszéltek egy időpontot és helyet és szexeltek egyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nope.
2016. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Gyenge próbálkozás :-P
2016. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen csajjal. Se nevet, semmit nem tudtunk egymásról, csak találkoztunk, szexeltünk és annyi.
2016. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesebb hogy ronda a másik, minthogy számomra vonzó, úgyhogy nem.
2016. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen??

Pasiként még 1 éjszakás kaland is nagy lenne nemhogy egy ilyen eset!!

2016. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet csak a nagyon csúnya emberek csinálnak. XD
2016. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát gyanús, hogy azért kell így, mert előnytelen a külseje. De ott helyben is meggondolnám magam, ha nem tetszene. De ez a másik félre is igaz lehet. Szóval megspórolnánk egy utat, ha előre képet cserélnénk.
2016. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#3 Vagyok, én nem nézek ki rosszul, a csaj is jó volt testre, nagyon is, arcra meg olyan átlagos. Szóval hülyeség, hogy csak csúnyák csinálnak ilyet.
2016. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség h csak a csunyák csinálnának ilyet. Én kipróbálom ha van lány jelentkező 30f
2016. máj. 6. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,hogy biztos csúnya. Lehet csak élőben nem olyan kezdeményező.

Én is csinàltam màr ilyet. Mondjuk mi cseréltünk képet,talàlkoztunk egy adott helyen adott időben. Dumàltunk. Lehet màr legközelebb lesz valami.Egyből nem szexelek senkivel,nem is ismerem. De hgy ismered meg az illetőt ,ha nem is làtsz róla képet?

2016. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!