Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Kinek tetszene egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kinek tetszene egy olyan szextali egy idegen pasival, hogy még képet sem láttatok egymásrol csak megbeszéltek egy időpontot és helyet és szexeltek egyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Mi megbeszéltük miről ismerjük majd fel egymást. Meg olyan helyen találkoztunk, ahol senki nem volt
2016. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én sem azt mondtam, hogy biztos csúnya a másik. De mi értelme arra fogadni, hogy talán csúnya, talán szép? Mert ezzel pont ezt csináljuk. Inkább úgy ismerkedem, hogy tudom hogy néz ki a másik. Ez meg hogy nem tudom hogy néz ki, nekem nem visz bele semmi rejtélyt, semmi titokzatosságot.


Az életben kezdj el akkor más dolgokat is ugyanígy csinálni. Úgy vegyél kocsit, hogy képet nem nézel róla, csak a technikai paraméterekkel, leírásával vagy tisztában. Úgy válassz helyet nyaralásra, hogy képen nem nézed meg, csak elolvasod milyen is a hely.


Értem én hogy a látás a legfontosabb érzékünk és jó néha ezzel játszani, hogy ezt kihagyjuk bizonyos dolgokból, de azt hogy kivel fekszünk le (még ha csak alkalmi is), nem kellene ezen alapuljon. Én aki nőket ismerek és volt valaha akár csak vakrandijuk, mindegyikük elég rossz tapasztalatokról számolt be.

2016. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal koromban, maikor még nem volt ennyire általános, h mindenkinek van sok-sok digitális formátumú fotója,elfogadottabb volt a vakrandi, meg hát időm is volt, mert diák voltam. Na meg fiatal és csak nevettem, ha kifogtam egy csúnyácskát.


De ma már semmiképp nem vesztegetném el a délutánomat egy olyan valakire, aki annyira nem képes, h egy fotót küldjön.

2016. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 Azért nem ugyanolyan dolog többszázezres vagy milliós kocsit venni, amit évekig fogunk még használni, vagy elmenni nyaralni, ami szintén százezrekbe kerül, mint egy "szexrandi".


Persze attól még megértem, hogy neked ez a véleményed, de van akit szereti az ilyet is. Mondjuk én úgy gondolom, hogy az igazán ronda lányok szerintem pont, hogy nem nagyon vállalnának be ilyet. A lányok mindig azon aggódnak, hogy "jaj mivan, ha nem tetszek a másiknak", kevésbé van önbizalmuk, ehhez meg szerintem az is kell.

2016. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Nekem fontosabb egy jó dugás, mint egy kocsi vagy nyaralás :D

2016. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!