Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, arcra élvezés során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, arcra élvezés során mi a jobb: ha sok sperma jön vagy ha kevesebb?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek lehet előnye, hátránya. Mi a jobb? Ha a pasitok nagyot élvez (pl. hosszú idő után) és beteríti az arcotokat, vagy ha csak pár cseppet maszatol oda? Első esetben ugye nagyobb az élvezet a pasinak, ami miatt lehet nektek is, de macerás, mert belemehet a szembe, hajba stb, míg a második esetnél ugyan az arcotok tisztább marad, de a pasinak kisebb a gyönyör. Örömmel tölt el titeket, ha sok sperma jön? Ha kevés jön, az nem okoz "csalódottságot"? (Hülye megfogalmazás, de gondolom azért érthető.)

2016. máj. 6. 16:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat!


Jó az arány, ezek szerint akkor ilyen esetben nem foglalkoztok azzal, hogy ha sok jön, azt macerásabb letörölni, illetve bárhová fröccsenhet (szem környéke, haj). Mindenesetre jó tudni, hogy így álltok hozzá! :)

2016. máj. 8. 16:07
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
HUUU de izgató, amit Dieselgirl írt! Szívesen beteríteném a kis arcocskáját! :) Kár, hogy kevés ilyen lány van ! :(
2016. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően szájkörnyéke, és arc alsó fele párti vagyok. Elsősorban nyitott szájba célozni, s nem baj ha kicsit mellé megy. Ha az orr alsó vonalánál nem megy feljebb, az jóval kevésbé macerás, de mégis megvan az arcra élvezés élménye. Ha nyelés előtti állapotban tartja a garatját, lezárja, de nyitva marad a száj (kb mint gargalizáláskor) akkor akármennyit lehet szájba is lőni, mert nem fog fuldoklani tőle.
2016. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igaz, amit írsz!
2016. máj. 29. 14:31
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
inkább a számba, mivel nagyon nem szeretem ha hajamra megy, csak alapos mosástól jön ki, és volt már rá példa mikor szemembe is ment és napokig be volt vörösödve.
2016. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 29. 11:31
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

6:

Igen, megalázó. Pont ez a jo benne!

Kinek engednéd h megalázzon ha nem annak, akihez vonzodsz szexuálisan?

2016. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szeretem, ha sok jön, viszont nem szeretem, ha a szememhez megy, mert nagyon sok idő lemosni, és szerintem tök kiábrándító, hogy ki sem merem nyitni a szemem, mert félek, hogy belefolyik :D

27L

2016. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 27L !!!

Egyáltalán NEM kiábrándító, ha egy kicsivel az elélvezés előtt becsukjátok a szemeteket !! Én általában még az elélvezés előtt 3-4 másodperccel hanggal jelzem, hogy "végem" lesz :);), és így a csajszi tudja, hogy be kell csuknia a szemeit !! :)

Persze azt nagyon SZERETEM, ha a lány előtte hosszan a szemembe néz ;´:) :D !!

2016. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Ha sok jön lüktetve! De a számba, és nem az arcomra! Oda nem engedem!
2016. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!