Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok életetek során mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok életetek során mennyi pasival volt rossz a szex?

Figyelt kérdés
Azaz véleményed szerint milyenek a Férfiak az ágyban?
2016. máj. 7. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én sok sráccal voltam együtt,de kifejezetten rossz egyikkel sem volt.
2016. máj. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Amikor rossz volt a szex valakivel, akkor az nem a fiú hibája volt, hanem az enyém. Egyszerűen rosszul választottam, hiába tetszett a srác, de az a bizonyos "kémia" nemigazán volt meg köztünk. Elkövettem párszor ezt a hibát, de már megfogadtam, hogy soha többet nem megyek bele a szexbe egy olyan sráccal aki pusztán csak "tetszik"...Tapasztalatom szerint akivel megvan az a bizonyos elsöprő vonzalom nem létezik rossz szex, mert ott a szenvedély pótolja az esetleges hiányosságokat. N/28
2016. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
2 "férfival" Az egyiket megszántam,mert 150kilo volt,és nagyon le akart velem feküdni,de végig undorodtam tőle.A másik szűz volt...
2016. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 icu75 ***** válasza:
68%
A pasik kb 70%-a pocsék szerető,25% - jó a maradék 5% meg isteni
2016. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 icu75 ***** válasza:
27%
Mondjuk én szerényebb adatmennyiség alapján dolgoztam mint egy statisztikus,de ha sok nő kiírná,az már közelítené az igazságot. De szerintem a nőnemű szeretőkre talán még rosszabb eredmény jönne ki,de azt a fiúk számolgassák ki! :-)
2016. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kettővel volt olyan, hogy rossz èlmènyem lett. Az egyikkel azèrt, mert nagyon fájt, nem volt velem elèg türelmes, hogy beinduljak, a másikkal meg azèrt, mert gombás fertőzèsem volt, ès utána mèg várni kellett volna a szexszel, hogy helyreálljon a hüvelyem. Utóbbi nem a pasi hibája volt. Az elsővel pedig nem passzoltunk össze a szex terèn.
2016. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néggyel volt rossz:

Az egyiket csak megszántam, és azért feküdtem le vele, de undorító volt. A másiknak borzalmasan kicsi volt a farka, nem is tudta használni és orálisan sem volt a csúcson. Egy harmadikkal baromira nem voltunk egy hullámhosszon, szóval az igazából nem a srác hibája volt, egyszerűen csak nem passzoltunk egymáshoz. A negyedik meg túl lagymatag volt számomra.

2016. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
3 pasival voltam, mind a 3-al pocsék volt
2016. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
pár egoista hülye liba véleményét olvashattuk, akik naná, hogy nem magukban keresik elsőre a hibát...
2016. szept. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!