Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaz az, hogy ha nekem rossz...

Igaz az, hogy ha nekem rossz a szüleimmel a kapcsolatom, a párommal sem fogok tudni jól kijönni a későbbiek során? 17/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Csak rajtad áll, hogy viselkedsz majd a pároddal.
2015. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Chone válasza:
100%
Ez gondolom egy babona lehet, de nem kell hinni neki. Jelen esetemben a párommal tökéletesen megvagyok évek óta (!), viszont a szüleimmel annyira nem jó a kapcsolatom. 23/F
2015. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én inkább úgy mondanám, ha azt látod normálisnak, akkor így is lesz.

én mindig azt láttam, anya üvölt apával, éjjel nappal veszekednek, legyen az karácsony, születésnap.

És emlékszem, fiatalabb voltam, és az akkori barátommal én is kiabáltam, és épp olyan zsarnok voltam, mint anyám apámmal.


szerencsére mikor felnőttem, és elköltöztem otthonról beláttam hogy nem AZ a normális, amit otthon láttam.

Azóta férjhez mentem, tökéletes a kapcsolatunk, nagyon nagyon ritkán kapunk össze, és most várjuk az első kisbabánkat.


ha idegesen veszekszek esetleg vele, akkor eszembejut anyám, még a hanglejtésem is olyan olyankor...ez elég hamar észhez is térít, és belátom hogy feleslegesen veszekszek, és csak olyan leszek mint anyám, amit nagyon nem akarok!


És érdekes, ez így a nővéremről is elmondható. amíg otthon élt, minden pasiját a pokolba kergette a viselkedésével. mióta elköltözött nincs semmi gond.

2015. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!