Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megcsalás, ha csak beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megcsalás, ha csak beszélgetek ilyenekről más férfiakkal, nem? 20L

Figyelt kérdés

Tartós párkapcsolatban élek, de szeretek időnként beszélgetni ilyen témákról, lehetőleg olyanokkal, akikkel nem ismerjük egymást, mert így következmények nélkül lehet őszintén beszélgetni arról, hogy ilyen meg olyan szexuális dolgokról kinek mi a véleménye:)

A barátom azt mondta, hogy nem zavarja de nem vagyok benne 100%-ig biztos.

Titeket nem zavarna, ha a párotok másokkal is beszélne ilyenekről és megosztana vele dolgokat? Vagy gyakorlatilag megcsalásnak fognátok fel?



2016. máj. 7. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna sőt én tovább is mennék a dologban.
2016. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Zavarna.
2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Engem zavarna, de nem azért, mert megcsalásnak tartom, hanem azért, mert nem látom értelmét. A szexuális vágyairól, véleményéről a párom velem beszéljen, ne vadidegenekkel. Téged ez valószínűleg szexuálisan izgat, különben nem csinálnád. Ha pedig ilyesmire van szükséged, akkor valamit nem kapsz meg a párodtól.


Amúgy ha nem tudod eldönteni, hogy ez minek számít, akkor gondolj bele abba, hogy téged zavarna-e, ha a párod csinálná ezt más lányokkal.

2016. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Hát én a mostani barátnőmmel gyakorin ismerkedtem meg, és sokat szexchateltünk mielőtt összejöttünk volna. Szóval engem zavarna a dolog, mert tudom h én is úgy szerettem el vkitől :D

Ezáltal nem engedném h másnak irogasson

2016. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megcsalas. Ami viszont zavarhatja a parod,az az ,hogy ha szexualis tolteti dolgokrol beszelgetsz mas ferfiakkal esetleg tobb is kialakulhat.
2016. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Egy kapcsolatban a felek határozzák meg a szabályokat, nem? Ami nekem nem megcsalás, az lehet a pasidnak az. Kérdezd meg tőle.


Engem nem zavarna, de én monogám sem vagyok.


2016. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy a párodnak mi a véleménye azt nem tudom, de pasiként szívesen beszélgetnék veled!
2016. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs párom szóval nincs ilyen problémám


Ütöm a csetszexet állandóan minél több lánnyal.

2016. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

"mert így következmények nélkül lehet őszintén beszélgetni arról, hogy ilyen meg olyan szexuális dolgokról kinek mi a véleménye:)"


Azert valahol eleg szmoru, hohy a pasiddal nem tudsz errol veszelgetni anelkul, hogy be legyenek kovetkezmenyei.


Egyebkent ha erdekel a tema akkor nyugodtan veszelj errol masoknak.

Engem speciel nem zavarna.

2016. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne az. Amig nincs testi kontaktus, addig nálam nem számit annak. 36f
2016. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!