Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mégis mit bírtok annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mégis mit bírtok annyira a csont és bőr lányokon, akiknek akkora combjuk van mint nektek a karotok?

Figyelt kérdés
/csak érdekel hogy mi a vonzó a "semmi alakban", mert rájuk valamiért ragadnak a pasik:D/
2016. máj. 7. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem pont nem vonz az, amit leírtál!
2016. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos kérdés. Hogy lehet megmagyarázni azt, hogy valakinek mi tetszik? Én sem tudom hogy tudják szeretni sokan a milánói makarónit, pedig én utálom..
2016. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
mert át tudom vinni a küszöbön, nem úgy mint téged
2016. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy bicepszem van, rendszeresen edzem, de nem szeretem a vékony csajokat, a husisabb a menő :-):-)
2016. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Nos. Sokan ezt találják szépnek. Hogy miért? Mert akinek van egy kis felesleg az már molett alkat. Pedig ha tudnák hogy egy normál alkat mennyivel szexibb :D egyszer kipróbáltam de áhh undorító. Szexeltem vele s láttam a hasán ahogy a farkam mozog benne.
2016. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
"dagi lány vagyok és irigykedem a vékony lányokra, fiúk nektek miért a vékony, egészséges életet élő lányok jönnek be, miért nem az olyanok, mint én?"
2016. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen, mert amilyen alkat neked tetszik az lesz a normál alkat nem? Ami meg másnak, az már nem normális? Hogy is van ez?
2016. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Normál alkatot értsd ugy ami a testsújindexben van. Keress rá
2016. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nagyon vékony, még lehet szuper jó az ágyban!
2016. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Senki nem úgy születik, hogy kiválaszthatja milyen legyen a testsúlyindexe. Ez genetika. Aki akar, és tud rajta változtatni, az megteszi, aki jól érzi magát úgy, az nem. Attól, hogy valaki vékony, még lehet egészséges. És igen, van akinek az tetszik, vagy netán a személyiségével hódítja meg a párját.
2016. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!