Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok őszintén ismerkedésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ismerkedésnél mekkora hátránnyal indul egy olyan fiú aki nem kigyurt, kis hasa is van?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és az exem. Szerintem külső alapján nem gondolta volna hogy ennyire jó leszek a szexben :) szóval csak őszintén nem fogok megharagudni :)

2016. máj. 7. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nalam nem hatrany.
2016. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a kigyurtak nekem nem jönnek be, a kis has sem gáz, ha tényleg kicsi és nem aránytalan

ettől fontosabb a magasság és a kisugárzás

2016. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kis has egyáltalán nem gond. Ha tetszik az illető hangja, arca, nem ápolatlan és kedves, akkor az a kis has abszolút elhanyagolható :)
2016. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez egyáltalán nem lenne hátrány, sőt, még jobban is tetszik, mint az izmos test. Páromnak most van egy kis hasa, nagyon odavagyok érte így, ő viszont nehezen hiszi el, és állandóan azt hallgatom, hogy le kell fogynia, többet kell sportolnia stb. Pedig nekem jobban tetszik így, mint korábban, amikor izmosabb volt :/

21N

2016. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hátrány,ugyan :)
2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor biztos tele van pénztárca :(
2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fiú vagyok.


én nem voltam kigyúrt, és ha sokára is, de sikerült szerelemnek megtalálnia :)

Azóta kis hasam is van :D

hát így esélytelenebbnek gondolnám magamat ismerkedésnél. Első benyomásnál ugye elkönyvelik az embert olyannak, mint amilyennek akkor látják. És az ilyen apró külsőségekből lehet automatikusan negatív dologra következtetnek, pl igénytelenségre. Ha ez nincs is így, hosszú idő mást bizonyítani, mert az emberekben az első benyomás nagyon meghatározó :/

2016. máj. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem hátrány. Egy kigyúrt srác nekem taszító. Nem tudom miért, de az.
2016. máj. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hála istennek, hogy magam miatt és nem mások miatt edzek. Ezek szerint azért nincs kapcsolatom mert totálisan ocsmány undorító fitt/izmos kinézetem van? :D Köszönöm!
2016. máj. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem hátrány.:)
2016. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!